Vestuvės - tai šventė, kurią visi tikisi švęsti vos kartą gyvenime, todėl tam skiriama daug laiko, pastangų ir, žinoma, lėšų.

Teikiant su šia švente susijusias paslaugas, Jums neabejotinai svarbus kiekvienas kanalas, padedantis pasiekti potencialius klientus. Mes siekiame būti būsimų jaunavedžių patarėjais kiekviename jų žingsnyje ir sutaupyti jiems laiko, renkantis geriausiai jų poreikius atitinkančius paslaugų teikėjus. Neabejojame, jog Jūsų siūlomos paslaugos, būtų aktualios mūsų lankytojams, tad pasinaudokite galimybe tapti matomais ir patalpinti informaciją apie save "Vestuvių karštinėje".

Jei Jūs teikiate grožio, fotografavimo, švenčių planavimo, dekoravimo, šventės vedimo, proginio transporto nuomos paslaugas ar kitaip galite būti naudingi svarbiausios gyvenimo šventės metu, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@vestuviukarstine.lt.

Nuomojate ar parduodate vestuvines, progines, pamergių sukneles, kostiumus jauniesiems, batelius ar kitus stilingus aksesuarus ir norite, jog mūsų lankytojai galėtų juos pasirinkti savo šventei? Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu ir aptarsime technines detales, kaip užtikrinti, jog kuo greičiau Jūsų asortimentas taptų matomas papildomai klientų auditorijai.

SusisiekiteMŪSŲ DRAUGAI
 
Šventinės aprangos salonai