Planuojate vestuves ar būsite svarbus kviestinis svečias brangių žmonių šventėje? Portale „Vestuvių karštinė“ mažiausiomis laiko sąnaudomis rasite viską, ko reikia šiai progai.

Čia rasite šventinės aprangos salonuose esančias sukneles, kostiumus bei kitas aprangos detales, iš kurių neabejotinai išsirinksite Jus labiausiai dominančius. Žinote dizainerį ar mados namus, kurių suknelę norite vilkėti svarbiausios gyvenimo šventės metu, bet nenutuokiate, kur pradėti ieškoti? Ne bėda - „Vestuvių karštinėje“ esančių filtrų pagalba lengvai rasite saloną, kuriame yra Jūsų ieškomus parametrus atitinkanti suknelė ir beliks suderinti detales.

Jaunųjų mamos, mes Jūsų taip pat nepamiršome! Proginių suknelių skiltyje rasite gausybę nuostabių suknelių skirtų būtent Jums ir tereikės išsirinkti tą vienintelę, su kuria rizikuosite nustelbti jaunosios grožį.

Nors vestuvinė suknelė bene svarbiausias akcentas kiekvienai nuotakai, gerą nuotaiką šventės metu lemia ir tokios detalės kaip tinkamas vestuvių planavimas, šventės vieta, transportas bei kiti atributai įgyjantys ypatingą svarbą tokios progos metu. „Vestuvių karštinėje“ rasite informaciją apie daugybę paslaugų teikėjų, įgyvendinančių visas Jūsų svajones svarbiausios šventės dieną.

Ko mes laukiame? Pradėkime kelionę nuostabiosios šventės link kartu.

Nuoširdžiai Jūsų,
Vestuvių karštinės įkūrėjai Simona ir Rimgaudas
Šventinės aprangos salonai