Pirma pilvukas, o tada vestuvės? Nors ir netrūksta įžymybių, kurios žengė prie altoriaus besilaukdamos bene devintą mėnesį, bet milijonais nesišvaistančioms būsimoms mamytėms gali būti kiek sudėtinga susirasti tinkamą suknelę be asmeninio stilisto pagalbos. Negana to, kad vestuvių planavimą apsunkina šėliojantys nėštukių hormonai, tai čia dar ir nuolat augantis pilvukas, kurį vestuvių dieną teks įsprausti į pasirinktą vestuvinę suknelę. Tai dilema, kuri kai kurioms nėštukėms gali pasirodyti keblesne ir už rytinį pykinimą.

Siekdami palengvinti Jūsų vargus ieškant nėštukėms tinkamų vestuvinių suknelių, mes pateikiame keletą ekspertų patarimų, kaip susirasti tinkamą suknelę Jūsų didžiajai šventei. Mes taip pat atrinkome sukneles savo tinklalapyje, kad ši paieška Jums būtų dar paprastesnė! SUKNELĖS NĖŠČIOSIOMS ČIA 

1. Iš anksto susisiekite su salonu


Siekiant geriausio rezultato labai svarbus ir pasiruošimas, tad prieš vykdamos į vestuvinių suknelių saloną, pasitikslinkite, ar jame yra nėštukėms tinkamų suknelių. Geriausia būtų susitarti, kad jos iš anksto būtų atrinktos ir paruoštos Jūsų vizitui. Neabejojame, kad dėl to dėkingi bus ir salono konsultantai - jie bus pasiruošę bei ramūs, kad nemėginsite įsisprausti į Jūsų situacijai netinkamą vestuvinę suknelę.

2. Jei siekiate paslėpti pilvuką, rinkitės Jums tinkamą siluetą

Ieškote tinkamiausios suknelės, kuri padėtų paslėpti nėštumą? Besilaukiančioms nuotakoms, kurios nenori demonstruoti savo pilvuko, pats geriausias pasirinkimas yra berankovė tiulio ar nėrinių suknelė, taip vadinamu “imperatoriškuoju liemeniu”. Tokia suknelė išryškina ploniausią Jūsų liemens vietą, o plazdanti medžiaga sukuria lengvumo iliuziją ir atitraukia akis nuo pilvuko, paslėpto po suknele.3. Kruopščiai rinkitės siluetą, jei norite pasipuikuoti savo pilvuku
Nėštumas nereiškia, kad savo vestuvių dieną turite atrodyti apkūnoka. Įžymybės drąsiai žengia raudonuoju kilimu atsiimti Grammy apdovanojimų išdidžiai aptempusios savo pilvukus žvilgančiomis suknelėmis! Atrodykite it žvaigždė savo Didžiąją dieną pasirinkusi suknelę, kuri visiems parodys Jūsų laimės priežastį. Svarbiausia susirasti tokią suknelę, kuri nevaržytų judesių, būtų švelni, patogi, o jos siluetas prisitaikytų prie kintančių Jūsų kuno formų.

4. Atidžiai vertinkite dydį
Jei vestuvinę suknelę planuojate užsisakyti iš katalogo, turėkite mintyje, jog jos pristatymas gali užtrukti kelis mėnesius, o tai reiškia, kad iki to momento, kol galiausiai galėsite ją pasimatuoti, Jūsų pilvukas paaugs eksponentiškai! Siekdama išvengti nusivylimo, turite kruopščiai išstudijuoti Jus dominančios suknelės dydžių lenteles. Pagrindinė taisyklė šiuo atveju būtų pridėti po 2,5 cm prie visų išmatavimų kiekvienam likusiam nėštumo mėnesiui. Atlikusi skaičiavimus pasižiūrėkite, kokį dydį Jums siūlo suknelės dydžių lentelė, ir užsisakykite vienu dydžiu didesnę suknelę. Taip Jūs įvertinsite savo kūno pokyčius iki didžiosios dienos ir, esant reikalui, suknelę galėsite pasiaurinti (o tai padaryti paprasčiau, nei ją paplatinti).

5. Nevaržykite savęs
Dėl to, kad Jūs laukiatės, neprivalote savęs riboti vien tik nėščiosioms skirtomis suknelėmis. Apsvarstykite ir kitus variantus - juk tai galėtų būti baltas, nėštukėms skirtas kombinezono tipo kostiumėlis, arba dviejų dalių kostiumėlis, kuris atrodys taip pat prašmatniai, kaip ir suknelę (o juo pasipuikuoti dar galėsite ir po vestuvių)!


6. Atkreipkite dėmesį į medžiagą
Medžiaga gali turėti lemiamos įtakos kalbant apie patogumą ir pojūčius nėštumo metu. Rinkitės medžiagas, kurios nevaržys Jūsų pilvuko ir paliks erdvės Jūsų besikeičiančioms kūno formoms. Geriausiai tinkančios medžiagos yra švelnus, lengvas tiulis ar šifonas. Tokie dalykai kaip minkštumas ir gražiai krentančios klostės visada nuteikia maloniai. Žinoma, tokios medžiagos kaip krepas maloniai apguls kūną ir taip pat leis jaustis labai patogiai.

7. Pasinaudokite papildomais įsiuvais ir korsetais
Nepanikuokite, jei paskutinio matavimosi metu suknelė Jums rodosi per siaura. Paprastas sprendimas šiam atvejui - įsiuvai bei korsetai. Užsisakykite papildomos medžiagos, iš kurios pasiūta suknelė, ir patyrusi siuvėja padarys stebuklą! Pridėjusi didelį papildomą įsiuvą ten, kur turėtų būti užtrauktukas ar sagos ir sutvirtinusi siluetą tinkamu korsetu Jūs laimėsite papildomos erdvės ir dar pabrėšite liauniausią Jūsų juosmens vietą. Neperdedant, tai pats paprasčiausias būdas pakeisti Jūsų suknelės siluetą pačią paskutinę minutę.

8. Nepersistenkite su detalėmis
Nėra jokio reikalo besilaukiančiai nuotakai rinktis sudėtingą ir perkrautą suknelę ar daugybę iššaukiančių papuošalų. Neverskite savo pilvuko varžytis su dideliais aksesuarais - juk būtent jis yra pagrindinė Jūsų puošmena.

9. Nepamirškite tinkamų batelių
Auga ne tik Jūsų pilvukas, bet ir Jūsų pėdos! Daugybė būsimų mamų kenčia dėl pėdų tinimo, tad turėkite tai omenyje eidama rinktis vestuvinių batelių. Rinkitės stilingus, tačiau patogius žemakulnius batelius, kurie prisitaikytų prie pėdos.10. Tegul patogumas būna Jūsų prioritetu
Visi vestuvinių suknelių salonų konsultantai sutinka dėl vieno dalyko: patogumas yra svarbiausia renkantis vestuvinę suknelę “dviese”. Jūs ir Jūsų pilvukas neabejotinai atrodysite gražiausiai, kai Jūs pati jausitės užtikrinta suknele, kurią išsirinkote savo didžiajai dienai!

Šventinės aprangos salonai