Vestuvės - tai ypatingas įvykis jaunųjų gyvenime, sujungiantis porą visam gyvenimui. Šią gražią šventę turėtų simbolizuoti unikalūs, būtent Jums pagaminti rankų darbo vestuviniai žiedai, kurie ne tik papuoš, bet ir sustiprins dvasinį jaunavedžių tarpusavio ryšį.

Nuo senų laikų tikima, kad auksas teigiamai veikia sergančiuosius depresija, apsaugo nuo įvairių ligų, mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, atstato energiją. Auksas yra ilgaamžis taurusis metalas, turintis unikalias fiziologines savybes – jis nerūdija, jo neveikia oras, drėgmė, rūgštys, šarmai.

Vienas didžiausių rankų darbo vestuvinių žiedų privalumų – jų unikalumas ir pasirinkimo laisvė. Būsimi jaunavedžiai gali išsirinkti būtent jiems norimą aukso spalvą, prabą, žiedo formą, stilių, įsodinamus brangakmenius, tokius kaip deimantas, safyras, rubinas, smaragdas, perlas ar net gintaras. Juvelyras taip pat galės ir išgraviruoti vidinę žiedų pusę norimais žodžiais, inicialais ar santuokos data.

Rankų darbo vestuviniai žiedai gaminami tiksliai išmatuojant jų storį ir dydį, tai leidžia užtikrinti patogų jų nešiojimą šeimininkams. Tokie žiedai nespaus, netrins ir netrukdys dirbant kasdienius darbus ir labiau tiks prie sutuoktinių gyvenimo būdo ir stiliaus. Tokie žiedai gali būti pritaikyti tiek prie kasdienės aprangos, tiek ir prie elegantiškos suknelės ar kostiumo.

Dažnai būsimieji jaunavedžiai žiedams suteikia ir emocinę reikšmę: vestuvinius žiedus gamina iš kartos į kartą perduodamu šeimos narių auksu ar brangakmeniais. Pratęsta graži ir širdžiai miela tradicija sustiprins dvasinį giminės ryšį ir suteiks džiaugsmo juos įsigijusiai porai.

Be to pats žiedų gamybos procesas paliks neišdildomus prisiminimus – smagu palikti dalelę savęs šiame nuostabiame juvelyriniame dirbinyje. Pora ne tik susikurs savo žiedus, bet ir įgaus naudingos informacijos. Patyręs juvelyras ne tik padės susikurti vienetinius žiedus, bet ir patars kaip tinkamai juos nešioti, prižiūrėti, bei išsaugoti pradinė žiedų išvaizdą. O reikalui esant visada galės atlikti žiedų atnaujinimo ar taisymo paslaugą.

Kad ir kokį vestuvinį žiedą pasirinktumėte, svarbiausia, kad jis primintų vieną gražiausių gyvenimo švenčių, džiugintų ne tik Jus, bet ir mylimąjį. Pasigaminę vienetinius vestuvinius žiedus būsite tikri, kad niekas kitas tokio papuošalo neturės.

Šventinės aprangos salonai