Aukščiausios klasės proginių, vestuvinių drabužių mados namai Ikona, siūlo garsiausių pasaulinių firmų naujausias drabužių kolekcijas nuomai bei pardavimui. Dizainas, elegancija, kokybė bei išskirtinis grožis tiks išrankiausiam skoniui. Sėkmės paslaptis slypi mados namuose IKONA!

Nesvarbu, koks jūsų stilius ar biudžetas, mes žinome tiksliai kaip padėti jums rasti tinkamą suknelę – savo išsvajotų vestuvių suknelę, kuri sustabdo kvėpavimą ir priverčia pajusti džiaugsmo ašaras.

Mados namai Ikona siūlo klientams išskirtinę galimybę išsinuomuoti vestuvinius rūbus savo šventėms: vestuvinių suknelių nuoma, proginių suknelių nuoma, pamergių suknelių nuoma, didelių dydžių suknelių nuoma. Proginiai rūbai vyrams: vyriškų kostiumų nuoma, smokingai, marškiniai, frakai. Proginės, vestuvinės suknelės papuoštos „Swarovski“ kristalais, auksiniais ar sidabriniais akcentais. Čia pat profesionaliai patarsime ir parinksime tik Jums tinkamus aksesuarus, lengvo audinio švarkelius ar skraistes. Nuo pat pirmo susitikimo mados namų Ikona patyrę konsultantai suteikia ekspertų rekomendacijas ir paramą. Mūsų entuziastingos ir kvalifikuotos darbuotojos yra pagarsėję savo nuoširdžių paslaugų spektru.

Norite būti šventės karalienė? Reikalinga vestuvinių ar proginių drabužių nuoma  Alytuje, Alytaus rajone, Kaune, Vilniuje, Druskininkuose ar bet kuriame kitame Lietuvos kraštelyje? Užsukite pas mus! Ikona – vieni iš geriausių ir didžiausių proginių rūbų mados namų Pietų Lietuvoje, kuris yra Alytaus mieste. Visos kolekcijos pasižymi išskirtine kokybe, prabanga ir elegancija. Čia rasite didelį pasirinkimą garsios ispanų firmos San Patrick „W1 WHITE ONE“ 2012, 2013 metų, vestuvinių suknelių kolekcijas.

Mes taip pat pildome ir mažų mergaičių ar panelyčių norus – kiekviena svajoja būti princese ar maža nuotaka. Pirmos komunijos dieną jų norai gali išsipildyti – mūsų salono nuomoje rasit platų vaikiškų drabužėlių ar Pirmos komunijos suknelių asortimentą – su mūsų puošniomis suknelėmis kiekviena mergaitė pasijus pačia gražiausia.

Darbo laikas: I-V 10-18 val., VI 10-14 val.
Visomis savaitės dienomis dirbame ir pagal susitarimą.
 

Mados namai Ikona
Ligoninės g. 2, Alytus
Tel. +370 612 50757
http://ikona.vip
Facebook: Salonas Diora
 
Šventinės aprangos salonai