Ieškote išskirtinumo, unikalaus dizaino ir nepriekaištingos kokybės? Aukso meistrai yra pasiruošę patenkinti visus jūsų norus. Vestuviniai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, pakabukai, apyrankės bei visi kiti papuošalai yra gaminami pagal individualius užsakymus. Mūsų dirbtuvėse, kurios yra įsikūrę Vingrių g. 13, Vilniuje, jūs galėsite ne tik išsirinkti jums labiausiai patinkantį žiedo ar kito papuošalo variantą, bet taip pat jį atnaujinti prabėgus keleriems metams. Rankų darbo papuošalai yra parenkami pagal jūsų poreikius ar netgi jums labiausiai tinkantį akmenį. Taigi, tam tikras metalas ar brangakmeniai yra parenkami pagal jūsų individualumą ar netgi charakterį.
 
Nežinote kokio žiedo norite? Mes pasiūlysime įvarius eskizų variantus tam, kad pasirinkti būtų paprasčiau. Taip pat, norėdami pažinti kiekvieną savo klientą, mes pateiksime pačius geriausius pasiūlymus.
 
Negalite nuspręsti kokį sužadėtuvių žiedą padovanoti savo mylimąjai? Užsukite į mūsų internetinę svetainę jau dabar ir susisiekite su mūsų komandos nariais, kurie suteiks visą, jus dominančią informaciją. Paverskite savo vestuvių ar sužadėtuvių dieną įsimintiną kartu su Aukso Meistrais!
 
Daugiau info (Vestuviniai žiedai): https://auksomeistrai.lt/vestuviniai-ziedai
 
Darbo laikas:
 
I - V 9:00 – 19:00
VI 10:00 – 16:00 (iš anksto susitarus)
 
Šventinės aprangos salonai