Mūsų gyvenimą puošia šventės. Jos kuria neišdildomas emocijas, palieka prisiminimus ir verčia šypsotis. Laukdami bet kurios savo, šeimos ar draugų šventės, labai atsakingai ruošiamės, ieškome idėjų ne tik dovanoms bet ir aprangai, dekoracijoms, spalvoms.

Kiekvienos būsimos šeimos ypatingiausią šventė yra vestuvės - tai gyvenimo kartu, svajonių įgyvendinimo, šeimos istorijos, nepakartojamo jaudulio pradžių pradžia. Ši šventė privalo būti tikra, artima, jautri ir nepakartojama. Vestuvių šventė turi nemažai svarbių detalių: susipažinimo vieta, laikas, pirmi ir labai artimi širdžiai prisiminimų reliktai, simboliai, dovanotos gėlės, lydėjusios spalvos ir netgi kvapai...

Ruošiant vestuves, kiekviena pora stengiasi nepasiklysti, nepadaryti neskoningos maišaties bei nustebinti savo svečius. Čia Jums į pagalbą atskuba profesionalūs www.gamtospuokste.lt dekoratoriai, floristai. Specialistai, turintys ilgametę patirtį, tikrai  Jus išklausys, supras, parinks, sukurs  ir sudėlios Jūsų norus į tobulą Jūsų Vestuvių Šventę. Jūsų mėgstamos spalvos, gėlės, dekoro elementai suguls į puokštes (jaunosios, pamergių),  į šventinio, saldaus stalo kompozicijas, Jose žais gėlės, indai, žvakės, žvakidės, rėmeliai, kiti dekoro elementai.

Labai svarbus  santuokos vietos, bažnyčios papuošimas. Dekoratoriai pasistengs, kad jis atitiktų bažnyčios stilių, būtų ypatingai šventiškas, įsimintinas, įspūdingas. Pamiršote apie foto kampelį? Ne bėda! Tai yra ypač plati erdvė fantazijai išsilieti. Foto kampelį galima įrengti ir patalpoje ir lauke, kur atsiras lemputės, supynės, vazos, gėlės, girliandos, rodyklės, nuotraukų kabinimo, klijavimo vietos ir dar daug daug įvairių, tik Jums pritaikytų elementų. Na, o tikriems gurmanams siūlome mūsų firmines ir išskirtines puošmenas - Gėlių Sienas.

Tai yra specialiai prabangioms šventėms studijos „Gamtos Puokštė“ sukurtas produktas – stulbinantis įspūdis, šventės nuotaiką kuriantis netikėtumas! Atributas, kuris gali atsirasti ten, kur vyksta jūsų šventė – pajūryje, kopose, miške, pievoje, parke, sodyboje, terasoje...

Mažesnei šventei siūlome rausvos spalvos gėlių sieną su elegantišku auksiniu rėmu. Iš aukščiausios kokybės dirbtinų įvairios gausybės gėlių sukurta siena: nešlampanti lietuje, nedžiūstanti saulėje, nebijanti vėjų, kad galėtų puošti šventę netikėčiausiose vietose ir ekstremaliose sąlygose. Patogiai transportuojama ir lengvai surenkama iš dviejų dalių (2m x 2,20m).

Didesnei šventei tiktų "gėlių jūra" (trijų dalių, 3x2,2m. gėlių siena), kurioje išnyra ir vėl nusileidžia rožiniai ir kreminiai bijūnai, baltos rožės, bangų keteras iškelia baltos mažesnės ir didesnės orchidėjos falenopsiai. Tai grožio jūra šalia kurios norisi būti visada. Gėlių siena, sukurta iš itin aukštos kokybės dirbtinų gėlių, nuvilia net ir pačius didžiausius skeptikus – atrodo gyvai, natūraliai ir nevysta ilgą šventės vakarą. Tik tada, kai susirūpinama gėlių palaistymu, netikėtai atrandama, kad ji nevystanti!

Jei ko ir nepaminėjome, esame atviri idėjoms, o fantazijos niekada nestokojame, pasiruošę kartu su Jumis eiti sunkiu, bet įsimintinu keliu link tobulos vestuvių šventės.
 
Gamtos studijos "Puokštė"
Dekoratoriai ir floristai

Šventinės aprangos salonai