• Pradžia
 • Salonai
 • Vestuvių Mados Namai
 • Vestuvių Mados Namai

  Jau daugiau nei 9 metai nuotakos žino, kad “Vestuvių Mados Namų” magija slypi ne tik mūsų parduotuvėje; ne tik mūsų didžiausioje ir geriausioje pasiūloje, bet magija slypi labiausiai profesionalių darbuotojų širdyse ... Personalas, išpildantis visus jūsų pageidavimus. Tai “Vestuvių Mados Namų” nuotakų pasaulis.

  Kodėl “Vestuvių Mados Namai” Jums patiks?

  Jūs esate vienintelė, nepakartojama... ir mes taip pat esame. Mūsų profesionalūs vestuvinių suknelių konsultantai supranta savo individualumą – kantriai išklausantys, pasižymintys stiliaus jausmu ir tobulumo vizija – mes padėsime Jums surasti savo idealią suknelę... Riboja tik jūsų vaizduotė.

  Mes papildome savo asortimentą dukart per metus... kad galėtumėm pristatyti Jums naujausius Europos ir JAV vestuvinių suknelių modelius. Ispanų kompanijos “Pronovias” linija “La Sposa” sužavės elegancija ir trapumu. Amerikos rinkoje lyderiaujanti “Sottero & Midgley” - nepaliks abejingų savo prabanga ir išskirtinumu…

  Mūsų paslauga yra nepralenkiama šioje srityje, Jūs ir Jūsų suknelė gaus daugiau kaip 10 valandų asmeninio mūsų dėmesio, kol pasipuošit ja savo vestuvių rytą… “Vestuvių Mados Namai” bus su Jumis kiekviename žingsnyje, nuo tos dienos, kai išsirinksite savo suknelę – iki tos dienos, kai galėsite ją vilkėti!

  Devynerius metus puošiame nuotakas Vakarų Lietuvoje ir mes toliau išlaikysime šią puikią tradiciją!

  Pagarbiai,
  “Vestuvių Mados Namai”


  Darbo laikas:
  I-V: 10-18, VI: 10-15 (spalio 1 - kovo 31)
  I-V: 10-19, VI: 10-16 (balandžio 1 - rugsėjo 30)
   

  Vestuvių Mados Namai
  Taikos pr. 14, Klaipėda
  Tel. +370 620 93300, +370 699 32149
  www.vestuviumadosnamai.com
  Facebook: Vestuvių Mados Namai
  Šventinės aprangos salonai