Kilo nesklandumų renkantis vestuvių pobūvio temą? Nesijaudinkite, mes čia, kad patartume Jums ir padėtume priimti šį sprendimą. Apgalvoti tenka viską – vestuvių spalvą, dekoracijas ir specifines detales, susijusias su Jūsų pasirinkta vestuvių tema (jei tokią turite). Tad vos tik turėsite idėjų sąrašą savo užrašinėje, perskaitykite šiuos patarimus ir lengvai susikurkite savo svajonių vestuvių apipavidalinimą. 

Spalvų pasirinkimas:
Pasirinkti spalvą ir pritaikyti ją prie savo vestuvių temos gali būti sudėtinga užduotis. Spalvos pasirinkimas tikriausiai yra pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti planuodami savo šventės dekorą, nes padarę šį sprendimą lengviau išsirinksite, kuo ir kaip apipavidalinti vestuves. Nusipirkite spalvų paletę ar atsispausdinkite ją iš interneto, kad lengviau išsirinktumėte vieną prie kito derančius atspalvius bei juos pateiktumėte paslaugų tiekėjams, besirūpinantiems Jūsų šventės dekoru. 

Paprastai patariama rinktis ne daugiau trijų spalvų, bet prie pasirinktos spalvų gamos drąsiai galite pridėti įvairių atspalvių. Visgi pasistenkite neišsirinkti per daug spalvų, nes greitai pastebėsite, kad subtiliai įkomponuoti jas visas labai sudėtinga. Paskutinis patarimas renkantis spalvas būtų apsidairyti aplink save ir įsižiūrėti į spalvas, kurios jus supa kasdien. Vestuvės – tai besituokiančios poros asmeninė išraiška, tad jeigu Jums patinka ryškios, rėkiančios spalvos, nesibodėkite tokias ir pasirinkti, tuo tarpu mėgstantys neutralius, subtilius atspalvius, turėtų pasikliauti „prislopintų“ spalvų palete.

Rinktis ar nesirinkti vestuvių temą?
Šiomis dienomis vestuvinės temos pasirinkimu gali būti bet kas – nuo drugelių ant kiekvienos šventės detalės iki hipių ekstravagancijos. Vestuvių temos pasirinkimas tikrai ne kiekvieno skoniui, ypač jei jis daro įtaką ir aprangos kodui, tačiau ji gali padėti kryptingai pasirinkti vestuvių dekoracijas ir „atgaivinti“ šventės vietą.
Rinkdamiesi temą nebūkite per daug ambicingi - nepamiškite, kad ją įgyvendindami turėsite tilpti į vestuvių biudžetą, negana to skirti nemažai laiko ir energijos tinkamų detalių parinkimui.

Stenkitės atsispirti pagundoms
Vestuvių žurnalai siūlo daugybę temų šventės puošimui, o jų pateikiamose blizgančiose nuotraukose vestuvių šventės vietos paprastai būna gausiai išpuoštos dekoracijomis, žvakėmis, gėlėmis, šviesų girliandomis ir prabangiais stalo įrankiais. Atmink, kad dažniausiai vestuvių žurnalai turi didelius biudžetus, taip pat daugybę dekoracijų iš reklamuotis trokštančių įmonių jie gauna/pasiskolina nemokamai. Dėl šios priežasties jų nuotraukose akį džiugina gausiai dekoruoti ir įmantriai išpuošti vestuvių stalai, kurie gali lengvai suvilioti bet kurią būsimą nuotaką. 

Išsikirpkite iš žurnalų Jus dominančius straipsnius apie potencialias vestuvių šventės temas ir pasižymėkite Jums patikusių paslaugų tiekėjų kontaktus. Pavyzdžiai žurnaluose yra puikus įkvėpimo šaltinis, tačiau pasidairykite ir alternatyvų, ypač jei Jūsų biudžetas nėra beribis.

Vieta, vieta ir dar kartą vieta...
Išsirinkę vestuvių spalvinę gamą, temą ir nusistatę biudžetą dar turėsite susirasti iš svajonių šventės vietą, kuri atitiktų Jūsų lūkesčius. Jeigu pasirinkote labai specifinę temą, o ypač jei ji istorinė, pavyzdžiui 1920-ieji, Viduramžiai ir pan., turėsite rasti ir atitinkamą šventės vietą. Jeigu pageidaujate vestuvių lauke, teks dairytis lauko terasų, o jei gyvenate šiuolaikiniu miesto ritmu, apžvelkite modernių restoranų ir viešbučių pasirinkimą. 

Šiomis dienomis galima rinktis iš daugybės skirtingų vestuvių šventės vietų, tad tenka apsvarstyti daugybę niuansų, siekiant išsirinkti tinkamiausią. Pasirinkus vestuvių temą, teks priderinti pageidaujamas spalvas prie jau esamo šventės vietos dekoro, kad netektų radikaliai perdaryti visos pobūvio aplinkos.

Susikurkite vestuvinių idėjų lentą...
Paskutinis žingsnis būtų patalpinti visas pasirinktas spalvas, detales ir dekoro sprendimus ant vestuvinių idėjų lentos. Tokias lentas dažnai naudoja interjero dizaineriai, kad galėtų matyti, kaip tam tikros spalvos ir detalės dera tarpusavyje, ir pasirinktų atskaitos tašką idėjos įgyvendinimui. Vestuvinių idėjų lenta Tau padės pastebėti, kaip pasirinktos spalvos ir dekoratyvinės detalės derės tarpusavyje, ir suteiks galimybę paeksperimentuoti su idėjomis, kol nuspręsi, kuri iš jų Jums tinkamiausia. Kai tik susikursi savo idėjų lentą, turėtum atsinešti ją į susitikimą su konditeriu ar floristu, kad jie galėtų sukurti prie temos derančią puokštę ar tortą.

Tikimės, kad perskaičius šį straipsnį Jums jau kilo įkvėpimas ir turite begalę vestuvių idėjų. Jei turite idėją ar nuotrauką, kuria norėtumėte pasidalinti, mielai pamatytume jas savo galerijose!
 
 

Šventinės aprangos salonai