Vestuvės žiemą gali būti išties stulbinančios, romantiškos ir stebuklingos. Žinoma, rengdami šventę šaltuoju metų laiku, neišvengiamai susidursite ir su nemažai iššūkių, tačiau viską teisingai planuojant, nėra jokios priežasties, kodėl turėtumėte atsisakyti unikalios progos sukurti savo žiemos pasaką.

Žiemiška elegancija. Be jokių abejonių, bus žvarbu, todėl pasirinkite tinkamą apdarą. Vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis yra puikus pasirinkimas žiemai, o dirbtinio kailio boa arba velvetinis apsiaustas - labai elegantiškas būdas nesušalti išlipus iš automobilio, o gal net fotografuojantis lauke. Nepamirškite, kad pamergių suknelės taip pat nešildys, todėl galima pasirūpinti ir jų derančiais apsiaustais. Taip pat galite joms padalinti gelinius rankų šildiklius – pamėlusios rankos visai nederės prie šventinių rūbų.

Šventinė avalynė. Kadangi pamėlę kojų pirštai vestuvinės suknelės taip pat nepapuoš, bateliai atvirais pirštais žiemos vestuvėms tikrai ne geriausias pasirinkimas. Jei turite gerą stilistą ir puikų skonį, galite rinktis aulinius batus arba tiesiog įsigyti batelius uždaru priekiu (galite paprašyti patarimo ir ten, kur pirksite ar nuomositės suknelę).

Būkite pasiruošę. Blogas oras gali sąlygoti prastas eismo sąlygas, todėl įsitikinkite, kad ir tokiu atveju visur spėsite. Jei tai įmanoma, tegul ceremonija ir priėmimas vyksta vienoje vietoje, arba bent jau netoliese. Gali užklupti sniegas, šlapdriba ar lietus, todėl pasirūpinkite skėčiais pamergėms, o gal net ir svečiams. Nuotakai puikiai tiks elegantiškas baltas skėtis, derantis prie suknelės.

Kad svečiai nesužvarbtų. Kad svečiai nedrebėtų iš šalčio, atvykusius į ceremoniją juos galima pavaišinti karštu vynu bei padalinti rankų šildiklius.

Tebūnie šviesa. Nepamirškite, kad žiemą dienos - trumpos, vakarai – tamsūs, todėl, jei planuojate fotografuotis lauke, labai svarbu gerai suplanuoti laiką. Šiuo klausimu galite pasitarti su savo fotografais. Pokylio metu džiaukitės jaukiu ir romantišku dirbtiniu apšvietimu: žvakių šviesa, šviečiančiomis girliandomis ir pan.

Ir pabaigai, kad ir koks oras bebūtų, pasitikite savo didžiąją dieną su šypsena ir dėl nieko nesijaudinkite, tuomet būsite gražiausia, ir nesvarbu, snigs, lis ar švies saulė.
 

Šventinės aprangos salonai