Vasara tradiciškai laikoma vestuvių sezonu, tačiau vestuvės rudenį gali būti ne kiek mažiau gražios ir romantiškos. Šis metų laikas nudažys Jūsų šventę jaukiais ir kartu prabangiais auksiniais atspalviais bei padiktuos unikalų stilių. Nesijaudinkite dėl vėsaus oro – štai keletas patarimų nepriekaištingoms rudens vestuvėms.

Atrodo, kad visos vasarą ir pavasarį rengiamos vestuvės labai panašios: tos pačios visur besikartojančios švelnios spalvos ir jau pabodusi tematika. Vestuvių rengimas rudenį suteikia galimybę savo šventę nuspalvinti gražiausiomis šio metų laiko spalvomis. Nevenkite ryškios oranžinės, rudos ar geltonos atspalvių. Tai tikrai ne tradicinės spalvos, tačiau skoningai naudojamos, jos suteiks vestuvėms unikalumo ir modernumo.

Pabandykite šventę papuošti rudenį žydinčiomis gėlėmis. Dauguma populiarių gėlių rudenį miršta, todėl jų kaina labai pakyla, tačiau yra ir nemažai gėlių, kurios gražiausiai žydi būtent rudenį. Norint sukurti dar rudeniškesnę atmosferą, nebloga idėja yra naudoti jau žydėti pradėjusias gėles.

Apšvietimas. Nepamirškite, kad šiuo metų laiku saulė leisis gana anksti. Jei pokylis vyks lauke, svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu, kad svečiai nepasiklystų prietemoje.

Suknelė. Dėvėkite, ką tik širdis geidžia! Visiškai nebūtina atsisakyti svajonių suknelės dėl vėsesnio oro.

Vaišės. Dauguma mėgsta jaukų, rudenišką maistą. Vaišinkite svečius sriubomis, suktinukais ir pyragais - toks maistas šventei suteiks jaukumo ir šilumos.

Rudenį rengiamoms vestuvėms itin tiks paprastas, kaimiškas stilius. Jam sukurti naudokite medinius senoviškus baldus. Tebūnie stalai paprasti ir kuklūs, puošti mielomis rudens gėrybėmis: moliūgais, obuoliais ir pan. Saulei nusileidus, uždekite žvakes – viskas žėrės rudens romantika.

Šventinės aprangos salonai