PartyService asmeniškai pasirūpins Jūsų renginio techniniu aptarnavimu: įgarsinimu, apšvietimu ir, be abejo – DISKOTEKA.
PartyService – tai DJ vestuvėms, DJ išleistuvėms, DJ korporatyviniuose renginiuose, DJ gimtadienyje ar kita Jums svarbia proga.
PartyService diskžokėjai siūlo platų grojaraštį: nuo smagių rokenrolo ir 90‘ųjų, disko iki šių dienų hitų. Ir visa tai – individualiai pagal poreikius!!! Jokių apribojimų renginių dydžiui ar trukmei. Dirbame tiek įmonių šventėse, tiek vestuvėse ar gimtadieniuose.

Renginių organizavimo srityje dirbame jau 10 metų, tad esame profesionalai. Turime daug draugų scenos ir pramogų srityje su kuriais malonu bendradarbiauti. Visa tai ir dar daugiau, pagal Jūsų poreikius, gali būti Jūsų renginio dalimi. Be to, papildomai nemokamai suteiksime visą reikalingą informaciją renginių organizavimo klausimais: patarsime ir padėsime išsirenkant renginio vietą, temą, formatą, vedėją ir pramogas. Beliks tik pasirūpinti gera nuotaika ir įsimintinas renginys garantuotas!
 


PartyService
Visa Lietuva
Tel. +370 611 17282
www.partyservice.lt
Šventinės aprangos salonai