Grupė „Karčema“ susikūrė 1996 m. Keletą metų grupė daugiau grojo savo rajono ir respublikinėse kaimo kapelų šventėse. Grupės „Jonis“ vadovui P.Trijoniui, sužinojus apie „Karčemos“ muzikantų bandymą groti lietuvišką country muziką, 1998 m. vasarą buvome pakviesti sudalyvauti kantri muzikos festivalyje „Šerifo atostogos“ (Tauragė). Tai buvo didžiausias įkvėpimas groti kantri muziką nuo šio festivalio grupė pradėjo rimčiau domėtis ir groti kantri muziką, nors neatsisakydavo dalyvauti ir liaudiškos muzikos šventėse.

1999 m. grupė savo repeticijų salėje įrašė pirmąją kasetę, kurioje skambėjo ir liaudiška, ir country muzika. Toliau, bendraudama su grupe „Jonis“ ir V. Stakėnu, „Karčema“ buvo kviečiama dalyvauti lietuviškuose country muzikos festivaliuose: „Country Joninės“, „ Šerifo atostogos“, „Baltų kantri“, o 2002m. dalyvavome tarptautiniame country muzikos festivalyje „Visagino kantri“.

2003 m. Lietuvos radijuje surengtas tikro garso koncertas. Daug koncertuojama su kantri šokių kolektyvu „Salūnas“. Grupė koncertavo Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje, Airijoje. Grupė „Karčema“ dažnai dalyvauja LRT laidose.

2011 m. gegužės mėn. „Karčema“ išleido naują kompaktinę plokštelę „Parneš namo“, kurią jau galite įsigyti Šilutėje, muzikos instrumentų parduotuvėje "Šilūnė" (prie halės).

2012 m. įrašytas albumas „Geriausių dainų albumas", o 2013 m. įrašytas albumas „Teisingos žuvienės ir žvejybos dainos" skirtas 5-ajam žuvienės virimo čempionatui". Jame 11 smagių naujų dainų apie žuvį, žuvienę, žvejus. Visų 11 dainų tekstų autorius Marijus Budraitis.

Grupės „Karčema“ muzikantai:
vadovas Vygantas Stoškus – akordeonas, vokalas
Rytis Kostiuška – vokalas, akust.gitara
Saimonas Stasytis - el. gitara, bandza, mandolena
Rūta Šerpitytė - smuikas
Viktoras Butvydas – bosinė gitara
Artūras Petruoka - gitara, lūpinė armonikėlė
Dovydas Stoškus – mušamieji instr.

Diskografija:
1999 m. MC „Nemuno glėby“
2002 m. CD ir MC „Prie Marių“
2004 m. CD ir MC „Marių sapnai“
2006 m. CD „Per Marias“
2008 m. CD „Marių vėjas“
2011 m. CD „Parneš namo“

Servisas: grupė turi savo kilnojamą lauko sceną (3 x 9m ) ir įgarsinimo aparatūrą (3kw), kurią nuomoja įvairiems renginiams.
 
Šventinės aprangos salonai