Vasara – vestuvių metas. Dienos ilgos, skaisčiai šviečia saulė, lepina oras, todėl atrodo, jog turite begalinę pokylio vietos pasirinkimo laisvę. Skamba puikiai, tačiau vestuvės vasarą žada ir nemažai iššūkių, tokių kaip prakaitas, vabzdžiai ir saulės nudegimai. Svarbu įsitikinti, jog padarėte viską, kad Jums ir Jūsų svečiams šventės dieną netektų dėl to gadinti sau nuotaikos.
 
Nesvarbu ar planuojate savo vestuves, šiuo reikalu padedate draugei ar giminaičiui, būtinai pasinaudokite patarimais iš vestuvių planuotojų lūpų ar visagalio interneto, kaip rengiant vasarišką pokylį, užkirsti kelią nemalonioms staigmenoms.
 
Anksti išsiuntinėkite kvietimus
 
Paprastai informaciją apie vestuvių datą poros išsiuntinėja likus maždaug šešiems mėnesiams iki vestuvių dienos. Tačiau rengiant vasaros vestuves, juos išsiųsti reikėtų dar anksčiau, kad būsimieji svečiai spėtų susiderinti savo laisvadienius ir vaikų atostogas (ypač jei vestuvės vyks užsienyje ar kurorte).
 
Patiekite lengvus užkandžius ir desertus
 
Karštą vasaros dieną mažai kam norisi sunkaus maisto, net jei patiekalai traukia akį ir yra nepaprastai skanūs. Kad neapsunkinti svečių virškinimo sistemos, verčiau rinkitės sezonines daržoves, grilyje keptą žuvį ir gaspačio sriubą. Desertui vietoje tradicinio vestuvinio torto galima patiekti pyragą ar cobbler (tradicinį amerikietišką saldumyną iš vaisių). Meniu gali būti ir visai vasariškas: šaldyti vaisių kokteiliai, saldumynai ant pagaliukų ir bananų su ledais desertai.
 
Nebūkite griežti su aprangos kodu
 
Jei planuojate nurodyti aprangos kodą kvietimuose į vestuves, kurios vyks vasarą, pagalvokite apie pokylio vietą, koks gali būti oras ir kuriuo dienos metu vyks priėmimas. Lauke vykstančios šventės dažniausiai yra mažiau formalios, vasarą – tuo labiau. Formalesnį aprangos kodą galima nurodyti kvietimuose į šventę, vykstančią viduje, kur veikia oro kondicionierius. Tai pasakytina ir apie nuotaką, jaunikį, pamerges ir pabrolius; juk niekas nenori prakaituoti su smokingais ir vakarinėmis suknelėmis karštą rugpjūčio popietę.
 
Pasirūpinkite, kad svečiai nejaustų troškulio
 
Pastatykite staliuką su šaltu vandeniu, limonadu ar šaltąja arbata, kad svečiai galėtų numalšinti troškulį prieš ceremoniją ir jos metu. Tai tikrai geriausias būdas atsigaivinti kai plieskia trisdešimties laipsnių karštis.
 
Saugokitės karščio
 
Lengviausias būdas svečius apsaugoti nuo karščio yra užsakyti pokylio vietą lauke, kur medžiai ir kiti objektai meta didelį šešėlį. Dar geresnis variantas - jei pokylis vyksta ir viduje, ir kieme; svečiai gali pasislėpti viduje, jei lauke darosi per karšta. Atsižvelgiant į vestuvių formalumą ir tematiką, galima naudoti ir ventiliatorius, taip pat padalinti elegantiškus skėčius nuo saulės, skrybėles ir tamsius akinius.
 
Išvenkite saulės nudegimų ir vabzdžių įkandimų
 
Jei svečiams kurį laiką teks pabūti saulėje, pasirūpinkite, kad jų oda nenudegtų. Į gražų krepšelį sudėkite priemonių nuo saulės, tarp jų ir kremų, skirtų veidui bei vaikų odai. Taip pat galite svečius aprūpinti ir priemonėmis nuo vabzdžių; tai ypač aktualu rengiant vestuves drėgno klimato zonoje.

Šventinės aprangos salonai