Pavasaris – nuostabus metų laikas. Pamažu pradeda žydėti gėlės, dienos tampa ilgesnės, vakarai -  šviesesni, švelnėja oras. Ar gali būti geresnis laikas didžiajai šventei?
 
Gamta šiuo metų laiku bus didžiausias įkvėpimas planuojant šventės detales. Štai keletas idėjų:
 
Vestuvinės suknelės. Atrodo, kad dauguma suknelių yra sukurtos būtent pavasario vestuvėms. Tačiau verta nepamiršti, kad pavasaris – vis dėlto ne vasara, ir oras dar gali būti vėsokas. Pasirūpinkite, kad nei Jūs, nei Jūsų pamergės nesužvarbtų. Neretai pavasario vestuvėms pasirenkamos trumpos suknelės, todėl, jei tikitės gražių nuotraukų gryname ore,  papildomai galima ką nors užsimesti ant pečių, pavyzdžiui, pasipuošti lengvais šaliais. Iš šalčio pamėlusios, dantimis kalenančios pamergės pavasario šventėje bus visai ne į temą.

Pavasario vestuvėse dažniausiai karaliauja linksmos, pastelinės spalvos. Tačiau nepersistenkite - pasteliniai atspalviai gali atrodyti labai banaliai. Kaip pastelinėmis spalvomis nepaversti vestuvių pernelyg saldžiomis? Pirma, naudokite tik vienos spalvos pastelinius atspalvius. Galite pasirinkti išblukusią rožinę ar pilkšvai žydrą. Antra, galite pastelinę spalvą derinti su ryškia spalva. Šviesiai geltona ir sodri rožinė – tai vienas mėgstamiausių pavasario vestuvių spalvų derinių.
 
Spalvinga puošyba. Nemažai šiuolaikinių nuotakų vietoje sniego baltumo suknelių renkasi švelnių spalvų suknias ar spalvotas detales: tai gali būti visai išblukusios rožinės spalvos suknelė, dangaus žydrumo dekoratyvinė juosta ar elegantiški spalvoti siuvinėjimai. Tai itin tiks pavasario vestuvėms.
 
Pavasarį nereikia per daug sukti galvos dėl vestuvių dekoro, gamta pati papuoš Jūsų šventę. Įsivaizduokite mielus senovinius laistytuvus, pilnus lauko gėlyčių, taką puošiančius molinius puodus su nuostabiomis gėlėmis ir ant stalų išdėliotus kvapnius prieskonius bei žalumynus, augančius elegantiškuose vazonėliuose. Įkvėpimu gali tapti jaukus angliško kaimo sodas šalia seno namelio;  rinkitės subtilias, vintažines spalvas.
 
Vaišės. Įsileiskite pavasarį ir į meniu: rinkitės šviežias dažoves, pavyzdžiui, mažąsias morkas, šparagaus, bulves, ankštinius žirnelius bei šparagines pupeles. Nepamirškite ir tokių pavasarinių skanumynų, kaip braškės, rabarbarai ir abrikosai.
 
Gėlės. Sezoninės gėlės: rožės, tulpės, hiacintai, lelijos bei gerberos. Itin mėgstamos ir nuostabiai atrodančios pavasarinėje puokštėje - spalvingos Calla lelijos. Sukomponuokite paprastą puokštę iš tuzino šių lelijų bei citrinos lapų ar šertvūnų.
 
Dovanėlės svečiams. Padovanokite brangiems žmonėms mielus maišelius su gėlių sėklomis ar svogūnėliais, atsidėkodami už tai, kad jie prisidėjo auginant Jūsų meilę. Juk pavasarį auga ne tik gėlės, bet ir šilti jausmai.
 
Šis metų laikas turi ir daugiau privalumų. Metų pradžioje rengiamų vestuvių skaičius didėja, tuo tarpu pokylių vietų savininkai siūlo gerokai žemesnes kainas, nei pagrindinį vestuvių sezoną – vasarą.

Tiek idėjų pamąstymui... Linkime nuostabios šventės! 

Šventinės aprangos salonai