Paryžius – meilės miestas - romantiškas, įmantrus, bohemiškas, žavus, artistiškas ir viliojantis Europos miestas. Pajuskite tikrą miesto dvasią aplankydami Notre Dame katedrą, Eifelio bokštą, Triumfo arką, Eliziejaus laukus.

Kaina: 299 EUR asmeniui.

1 DIENA

Skrydis Ryanair, Wizzair ar kita oro bendrove į Paryžių (Bovės, Orly ar Šarlerua oro uostą). Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir sutikimo gėrimas.

2 DIENA - Ekskursija po Paryžių / Naktinis paryžius ir plaukimas Senos upe arba abi ekskursijos (papildomos ekskursijos*)

Dalyvaukite visos dienos ekskursijoje: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera.

Plaukimas Senos upe yra puikus būdas pamatyti kitokį Paryžių – Paryžių iš upės pusės.

3 DIENA - Disneilendas ar Šampanė (papildoma ekskursija*)

Dalyvaukite visos dienos pasirinktoje ekskursijoje

Disneilendas – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius.

Šampanė - Romos laikais buvo žinoma kaip Campania (Lygumų žemė), Šampanė didžiąja dalimi yra žemės ūkio kraštas, pasaulyje garsėjantis savo putojančiais vynais. Remiantis Prancūzijos įstatymais, šampanu galima laikyti tik pagamintą iš tam tikrose teritorijose auginamų vynuogių, o jas brandinant ir išpilstant laikantis griežčiausių standartų. Route Turistique du Champagne (Šampano kelias) vingiuoja po tvarkingai prižiūrėtus vynmedžių klonius tarp mažų kaimelių. Visame kelyje lydi nuostabus gamtovaizdis.

4 DIENA - Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į  oro uostą ir skrydis namo.

Papildoma diena – Versalio pilis

Versalis buvo Prancūzijos sostinė 107 metus. Jame yra pastatytas Europoje didžiausias rūmų ir parkų kompleksas. Iki šiol kyla klausimas ar tai buvo jaunojo Karaliaus Saulės kaprizas, ar gerai apgalvotas politinis žingsnis?

Aplankote Liudviko XIV karališkąją rezidenciją, kuri tapo karaliaus-Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Visoje didžiulėje rūmų ir parko ansamblio teritorijoje nerasite nė vienos atsitiktinės linijos. Liudvikas XIV mėgo teatrą ir visą karališko dvaro gyvenimą pavertė pompastišku spektakliu. Ištaigingos pagrindinės menės, aplink Marmuro kiemą išsidėstę karaliaus ir karalienės apartamentai, iškilmėms skirtos menės, kuriose vyko oficialusis dvaro gyvenimas. Pradedant nuo Heraklio menės, visos iškilmių salės yra skirtos kuriai nors iš Olimpo dievybių. Pati prabangiausia – 70 m ilgio Veidrodžių menė, kurioje buvo pasirašyta Versalio sutartis.
 
Šventinės aprangos salonai