Kompanija «V.O.V.A.» jau dvidešimt metų yra viena iš stambiausių apatinio trikotažo gamintojų Latvijoje ir sėkminga rinkos dalyvė, gaminanti kokybiškus, elegantiškus ir patogius apatinius drabužius moterims.
Dabartiniu metu «V.O.V.A.» kasmet išleidžia du naujų kolekcijų katalogus „Ruduo-žiema“ ir „Pavasaris-vasara“. Kolekcijos atspindi aktualiausias mados tendencijas ir siuvamos naudojant kokybiškas Europos gamintojų žaliavas. Be to, nemažėja pirkėjų susidomėjimas ir kasmet atnaujinama klasikinė kolekcija.

Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Danijos, JAV, Rusijos ir Ukrainos moterys jau džiaugiasi pasirinkusios prekės ženklo «V.O.V.A.» gaminius. Sėkmę nemaža dalimi nulemia tai, kad savo unikalią patirtį įmonė sukaupė dirbdama su tokiomis garsiomis kompanijomis kaip amerikiečių Victoria‘s Secret, Austrijos Palmers. 

UAB "Mano paslaptis" yra oficialus prekės ženklo "V.O.V.A." atstovas Lietuvoje. UAB "Mano paslaptis" patikėta labai atsakinga misija - supažindinti Lietuvos moteris su produkcija, kuri jau gavo pripažinimą daugelyje pasaulio šalių.

Išsirink ir Tu - www.vova-lingerie.eu
 

VOVA lingerie e-parduotuvė
UAB "Mano paslaptis"
Tel. +370 608 66255
www.vova-lingerie.eu
Šventinės aprangos salonai