Renginių, švenčių ir vestuvių planavimas mums gerai žinoma sritis. Renginių versle ROYAL VESTUVĖS dirba jau daug metų, tad gerai išmano vestuvių planavimo, švenčių organizavimo ir dekoravimo ypatumus. ROYAL VESTUVĖS turi sukaupę didelę patirtį, kuri leis išpildyti Jūsų norus ir padarys Jūsų gyvenimo šventę išskirtinę. Vestuvių planavimas ir dekoravimas geromis kainomis, vestuvių papuošimas, vestuvinė floristika, vestuvių organizavimas. 

ROYAL VESTUVĖS nuolat stebi Lietuvos ir pasaulines vestuvių organizavimo tendencijas, lankosi ir dalyvauja parodose, meno festivaliuose bei floristikos šventėse. Todėl ROYAL VESTUVĖS visada Jums pasiūlys įdomių idėjų. Vestuvių planavimas ir dekoravimas. 

ROYAL VESTUVĖS paslaugos apima nuo vestuvių planavimo ir renginio organizavimo, dekoravimo iki limuzinų nuomos. Daug paslaugų ROYAL VESTUVĖS teikia patys, tad savo klientams gali pasiūlyti geriausias Lietuvoje kainas. Vestuvių planavimas ir organizavimas.

Susitarkite su ROYAL VESTUVĖS dėl nemokamos konsultacijos ir kartu būtinai rasime geriausią sprendimą Jūsų šventei. Kainas labai lanksčiai deriname prie Jūsų pageidaujamų paslaugų. Jos tikrai vienos geriausios Lietuvoje.
 


ROYAL VESTUVĖS
Visa Lietuva
Tel. +370 605 97552
www.royalvestuves.lt
Šventinės aprangos salonai