“Milady” vestuvinių ir proginių suknelių salonas savo veiklą pradėjo 2011 metais. Mes bendradarbiaujame su visame pasaulyje gerai žinomais dizaineriais: Pronovias, SposaBella, Papa Michel, Oksana Mukha. Platus asortimentas leis kiekvienai nuotakai išsirinkti savo vienintelę suknelę.

Jei, vis dėl to, salone nerastumėte sau tinkamos suknelės, visada turite galimybę užsisakyti iš katalogų. Taip pat, visada galite užsisakyti didesnį ar mažesnį dydį, kitą spalvą, ar modelį su nedideliais pakeitimais (korseto forma, su šleifu, be šleifo ir t.t..).

“Milady” salone Jus visada pasitiks malonus aptarnavimas. Mūsų konsultantės yra kompetetingos ir išmanančios savo darbą, visada patars ir padės išsirinkti geriausiai Jums tinkančią vestuvinę ar proginę suknelę, priderinti veliumą ir kitus aksesuarus. Tik mūsų salone nuomuojant ar perkant vestuvines sukneles, mes nemokamai nuomuojame įvairaus dizaino, ilgių veliumus ir įvairius aksesuarus nuotakoms ir fotosesijoms. Pas mus taip pat galite nuomotis pagalvėles žiedams, krepšelius gėlėms ir dar daugybę kitų aksesuarų, kurių gali prireikti Jūsų tobulai šventei.

Pamergės ar kitos švenčių viešnos „Milady“ salone taip pat laukiamos. Turime platų asortimentą: įvairių spalvų, modelių ir siluetų proginių suknelių. Jaunatviškos ir moteriškos, prabangios ir minimalesnės, kiekvienai pagal skonį ir norus.

Vestuvės – nuostabi ir jaudinanti šventė, vienas iš svarbiausių momentų, ruošiantis jai – nuotakos suknelė. „Milady“ salono tikslas padėti Jums išsirinkti, labiausiai tinkančią, išskirtinę suknelę Jūsų tobulai šventei. Iki susitikimo „Milady“ salone.

Darbo laikas: I - V: 10 - 19 h.
VI: 10 - 15 h.
VII: nedirbame

 
Šventinės aprangos salonai