PartyPanda.lt – elektroninė originalių šventinių dekoracijų ir atributikos parduotuvė gali Jums padėti gražiai papuošti jūsų vestuvių šventę.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų vestuvinių dekoracijų ir atributikos pasirinkimą. Nuolatos papildome asortimentą, ieškome įdomių ir originalių prekių, kurios Jūsų šventę gali paversti ypatinga. Itin didelį dėmesį kreipiame prekių kokybei ir originalumui. Dalį prekių kūrėme patys, įdėdami į jas įdomiausias savo mintis ir dalelę širdies.
Pas mus galite rasti stiklinių indų saldžiam stalui, originalių dovanėlių vestuvių svečiams, dekoratyvinių narvelių, pagalvėlių žiedams, originalios vestuvinės atributikos ir t.t.

Taip pat siūlome popieriaus pjaustymo paslaugą. Galime išpjaustyti bet kokią formą ar raštą. Reikia lipduko? Pjaustome vinilinį lipnų popierių. Jeigu neturite savo maketo, galime jį sukurti. Siūlome profesionalaus dizainerio paslaugas, kuris padės Jums sukurti originalų pakvietimą, stalo korteles, šventinę atributiką ir visą kitą, kad tik Jūsų šventė būtų įsimintina.

Norite sukurti ypatingą šventinę atmosferą, tačiau turite ribotą biudžetą? Išsinuomokite šventines dekoracijas ir sutaupykite! Visa tai galite padaryti su PartyPanda.lt.

PartyPanda.lt – mes mėgstame puošti!
 


PartyPanda.lt
K.Petrausko g. 26-111, LT-44156 Kaunas (KTU mokslo ir technologijų parkas)
Tel. +370 671 99709
http://partypanda.lt
Šventinės aprangos salonai