Vestuvės - diena, kai dvi širdys tampa viena… Diena, kai viskas turi būti tobula!

Jaunavedžių šokis – graži tradicija, papuošianti Jūsų šventę. Leiskite “Šokio fėjai“ pasirūpinti Jūsų šokiu ir nustebinkite tiek šventės svečius, tiek vienas kitą.

Vestuvinio šokio choreografija kuriama pagal kiekvieną porą ir jos norus individualiai. Tai gali būti svajingasis valsas, romantiškoji rumba arba priešingai - aistringasis tango ar energingoji salsa. Jei norite šokti, tačiau dar neturite vizijos arba jau puikiai įsivaizduojate savo šokį – laukiame Jūsų. Šokių studija „Šokio fėja“ padeda išsirinkti tiek šokį, tiek muziką, pataria įvairiais su šokiu ir scena susijusiais klausimais, visada atsižvelgia į Jūsų nuomonę. 
Mūsų tikslas - paruošti šokį, kuris leistų Jums sužibėti per vestuves!

4-5 šokių pamokos (rekomenduojama)
Patikėkite savo šokį profesionaliai kolektyvo "Žuvėdra" šokėjai ir sertifikuotai sporto (šokių) trenerei - šokių mokytojai Viktorijai: 
- ilgametė sportinių šokių patirtis (šokio patirtis 16 metų), 
- paruošta jau ne viena dešimtis jaunavedžių porų - vien per 2014 metus 44 jaunavedžių poros, o 2015 m. - jau 40 porų. 
Džiaukitės išskirtiniu TIK JUMS sukurtu vestuviniu šokiu ir mėgaukitės pačiu mokymosi procesu.


Keletas jaunavedžių atsiliepimų:

Kristina ir Linas: "Ačiū pačiai geriausiai mokytojai už šokį, kuris mūsų dieną pavertė dar stebuklingesne! Ačiū Šokių studija "Šokio fėja" !"

Urtė ir Antanas: "Vestuvės buvo puikios! Visiems labai patiko mūsų šokis, prašė net pakartoti :) tai vėliau net ir kartojom! ačiū Jums:)"

Ana ir Darius: “Ačiū Jums už Jūsų kantrybę ir palaikymą jaunųjų šokio repeticijų metu. Visiems laaaabai patiko mūsų šokis! Labai jaudinomės, bet nepasimetėme ir galutinis rezultatas buvo puikus:) net piršlys(buvęs šokėjas) pagyrė:)Ačiū Jums dar kartelį:)”

Jelena ir Borisas: “Norime labai jums padėkoti už profesionalumą ir kantrybę ruošiant mūsų vestuvinį šokį, tai buvo puikus pasirodymas, viskas gavosi labai gražiai ir sklandžiai. Esame labai jums dėkingi ir rekomenduosime jus kitoms poroms!”

Olga ir Aleksejus: "Ačiū už šokį, kuris pakylėjo mus į debesis ir sužavėjo mūsų artimus žmones"

Lina ir Heres: "Norime Jums labai padėkoti už Jūsų pamokas, kurias visada atsimename su džiaugsmu ir iš kurių turime tik pačius geriausius įspūdžius. Šventės šokis buvo tobulas - choreografija visus sužavėjo, svečiai skandavo - pakartot! Linkime Jums - kad visuomet, kaip dabar, trykštumėt energija ir entuziazmu, kuris iš tiesų uždega noru šokti. Ačiū!"

Kaina: nuo 20 eurų (1 pamoka - 60 min.)
 

Šokių ir treniruočių studija "Šokio Fėja"
Žirmūnų 1E, VRM ir Konstitucijos pr. 25, Vilnius
Vadovė Viktorija Urmonaitė
Tel. +370 658 30535
www.sokiofeja.lt
Šventinės aprangos salonai