Ilgą laiką jaunųjų mamos vestuvėms tradiciškai puošdavosi solidžiomis išblukusių rusvų ar pastelinių atspalvių suknelėmis. Bet visa tai - jau praeityje. Šiandien, kai jaunųjų mamos gali laisvai reikšti savo vestuvinio stiliaus įnorius, didžiulė pasirinkimo laisvė gali tapti tikru galvos skausmu.

Orientuokitės į nuotaką
Jei turite laiko tik vienam patarimui, įsiklausykite į šį: atkreipkite dėmesį į nuotakos užuominas apie vestuvių stilių, spalvas ir formalumo laipsnį. Nuotaka kartu su jaunikiu nusprendžia, kokio stiliaus ar temos šventės norėtų, ar tai būtų kaimiško stiliaus vestuvės, kur svečiai laukiami pasipuošę kaubojiškais batais, ar elegantiškas pobūvis su „Black tie“ aprangos kodu. Nuotakos mama – itin svarbi vestuvių dalyvė, todėl derėtų pasistengti atrodyti nepriekaištingai. Taigi, geriausia būtų apie planuojamą šventę pasikalbėti su jaunaisiais ir sekti jų planą.

Užuominų dėl spalvos ieškokite planuojamoje šventėje
Tradiciškai nuotakos/jaunojo mama savo aprangą turėtų priderinti prie pobūvio spalvų gamos, tačiau tai nėra būtina. Pasak Shea Jensen, prekybos tinklo „Nordstrom“ vestuvinio skyriaus direktorės, prieš pradedant suknelės medžioklę, geriausia palaukti, kol jaunieji pasirinks pamergių sukneles. Jei norite, kad Jūsų suknelė harmoningai įsilietų į būsimą šventę, Jums itin pasitarnaus pamergių suknelių audinio pavyzdys.

Atkreipkite dėmesį ir į pobūvio vietą
Anksčiau nuotakos/jaunojo mamos suknelė buvo lyg tam tikra uniforma: kokteilinio stiliaus švarkelis, o po juo niekuo neišsiskirianti suknelė. Šiandien tokiai progai galima puoštis kuo tik širdis geidžia – svarbiausia, kad apdaras tiktų būtent Jūsų šventei. Turbūt Jums nešautų į galvą pasirodyti bažnytinėje ceremonijoje pasipuošus suknele be petnešėlių, bet ji puikiai tiktų dalyvauti tuoktuvėse paplūdimyje. Tačiau, kita vertus, jei ant pečių užsimestumėte lengvą elegantišką šalį ar užsidėtumėte tą patį švarkelį, Jūs turėtumėte puikų komplektą, tinkamą ir bažnyčiai.

Kada ir kur ieškoti suknelės
Profesionalai teigia, kad suknelės paieškas reikia pradėti ne vėliau kaip likus trims mėnesiams iki vestuvių, kad būtų pakankamai laiko ypatingiems pageidavimams ar taisymams. Suknelės galima ieškoti paprastose ar specializuotose drabužių parduotuvėse, tačiau būtinai apsilankykite ir vestuvinių suknelių salonuose – dauguma jų turi pasiūlymų nuotakos mamai.

Pasigražinkite prieš vestuves
Nėra jokių ypatingų nuotakos/jaunojo mamos makiažo ar šukuosenos taisyklių. Raktiniai žodžiai: elegancija, neiššaukiantis, prideramas, Jums artimas stilius. Dieną prieš šventę pasidarykite manikiūrą ir pedikiūrą, o šukuosena ir makiažu pasirūpinkite vestuvių dieną. Ar tai darysite su kitomis vestuvių dalyvėmis ar ne, priklauso nuo Jūsų susitarimo.

Norėdami palengvinti tokios suknelės paiešką, savo portale turime filtro parinktį, kurio pagalba lengvai rasite suknelę ne tik tinkamą dukros ar sūnaus išleidimui į gyvenimą, bet ir paryškinsite savo žavesį. Mūsų atrinktas nuotakos/jaunojo mamos sukneles galite peržiūrėti čia: Nuotakos/Jaunojo mamos suknelės
 

Šventinės aprangos salonai