Nepaslaptis, kad vienas svarbiausių vestuvių šventės aspektų yra gražios nuotraukos. Niekas nenori apžiūrinėti vestuvinių nuotraukų ir raukytis dėl to, kad visiškai nedera nuotakos ir jaunikio drabužiai. Galbūt suknelė nepriekaištingai tinka nuotakai, o jaunikis atrodo kaip graikų dievas, bet jei apdarai nedera tarpusavyje arba neatitinka šventės stiliaus, tai gali būti tikra katastrofa. 

1 etapas: Pasirinkite vestuvių tematiką
Paprasčiausias sprendimas yra tiesiog derinti nuotakos ir jaunikio drabužius prie metų laiko. Pavyzdžiui, jeigu vestuvės vyksta rudenį,  šventės spalvų paletę padiktuos žemiški rusvi krintančių lapų tonai. Jei tai vasaros šventė, galima rinktis ryškius arba pastelinius atspalvius, o galbūt Jus įkvėps žydinčios gėlės.

2 etapas: Išsirinkite nuotakos suknelę
Po to, kai apsispręsite dėl vestuvių tematikos ir dominuojančių atspalvių, pats laikas pasirūpinti vestuvine suknele.
 
Paprastai jaunikis į suknelės medžioklės procesą nesikiša, todėl geriausia ją išsirinkti prieš pradedant sukti galvą dėl jo kostiumo. Šiandien vestuvinių suknelių stilių bei spalvų variantų pasirinkimas yra nepaprastai didelis. Svarbiausia prisiminkti, kad kiekviena „dominujanti“ spalva gali būti suskaldyta į daugybę atspalvių, todėl nebūtina rinktis sodriai rožinės spalvos suknelę, vien todėl, kad už lango pavasaris.
3 etapas: Išsirinkite derantį kostiumą
Jūs jau išsirinkote vestuvių tematiką ir nuotakos suknelę – sunkiausia dalis praeityje. Kai tik apsispręsite dėl kostiumo stiliaus, pasirinkite kokią nors prie suknelės derančią detalę. Tai gali būti bet kas. Štai keli mūsų siūlomi variantai:
  • Rankogalių sąsagos
  • Gėlė ar maža puokštelė, segama į atlapą
  • Kaklaraištis/ Varlytė
  • Liemenė
Tebūnie klasika Jūsų kelrodis
Kad viskas būtų paprasčiau, rinkitės laiko patikrintą klasikinį stilių. Jei mada Jums sukelia tik galvos skausmą ir dar daugiau chaoso, paprasčiausiai laikykitės tradicinio vestuvių etiketo, o savitumo gali priduoti Jūsų skonį atitinkančios detalės.

Apsvarstykite vakare/saulei leidžiantis lauke vykstančių vestuvių galimybę
Tai gali sukelti problemų fotografui, tačiau saulei leidžiantis, viskas  nusidažo prislopinta auksine spalva, kas suteikia jaukumo ir žemesnį formalumo laipsnį

Šventinės aprangos salonai