Sumažinkite pobūvio vietos nuomos kainą
Didelė dalis Jūsų vestuvių biudžeto bus skirta maistui ir gėrimams - tai neišvengiama. Tačiau dauguma restoranų ar kitų pokylio vietų užsikelia neregėtas kainas vien už nuomą (neįskaitant vaišių). Jei nenorite permokėti už nuomą, pasidomėkite įvairiais variantais ir palyginkite kainas. Kai kuriose pobūvių vietose nuoma yra iš viso nemokama arba prašoma simbolinės sumos, sąskaita pateikiama tik už vaišes ir aptarnavimą. Pradžiai siūlome panaršyti mūsų šventės vietų kataloge.

Brangiausios datos
Daugiausiai Jums kainuos šventė, vyksianti vasaros šeštadieniais, todėl norint sutaupyti, geriausia būtų šių dienų vengti. Perkėlę vestuvių datą iš šių populiariųjų dienų, ženkliai sutaupysite visur. Jei pokylių vietą bei maisto tiekimo paslaugas užsisakysite šiokiadieniui ar šaltuoju metų laiku, gausite tikrai neblogų nuolaidų. Sausio mėnesį vykstančios vestuvės gali būti itin romantiškos ir gražios, o šiokiadienio popietės pobūvis toks pat smagus kaip ir savaitgalio, ypač jei planuojate greitą išvyką "kopinėti medaus".

Atsipalaiduokite
Gera žinia ta, kad mažiau formalios šventės vietos Jums apsieis pigiau. Juk pernelyg iškilmingų vestuvių šiandien mažai kas nori. Išties žavingos ir stebuklingos šventės dažnai neturi „black tie“ aprangos kodo. Paprastos, bet elegantiškos vestuvės paplūdimyje ar sode gali būti itin prašmatnios, nors vietoje dešimties muzikantų orkestro bus tik plieniniai būgnai, o vietoje penkių patiekalų banketo – paprastas švediškas stalas arba barbekiu. Be to, kad suknelė būtų graži, ji taip pat neprivalo kainuoti krūvos pinigų. Visa tai gali padėti Jums sutaupyti nemažą sumą.

Sutrumpinkite priėmimą
Viena valanda sutrumpinus priėmimą, sumažės ne tik nuomos, bet ir kitos su iškilmėmis susijusios išlaidos, tokios kaip transporto bei pramogų. Patikėkite, Jūsų svečiai greičiausiai bus tuo patenkinti.

Atsineškite savo gėrimus
Galite netikėti, bet nemažai pokylių vietų leidžia atsivežti savo alkoholinių gėrimų.  Tik pagalvokite, kiek tokiu būdu galima sutaupyti! Parduotuvėje alkoholio kainos visuomet mažesnės, o visus neatidarytus butelius po vestuvių galima grąžinti. Todėl ieškodami tinkamos vietos šventei, nepamirškite paklausti, ar baro asortimentu galėtumėte pasirūpinti patys.

Šviesa
Jeigu planuojate vestuvių pokylį uždaroje patalpoje dienos metu, rinkitės vietą su daugybe didžiulių langų, kad pro juos į vidų patektų saulės šviesa. Natūralus apšvietimas padės išvengti papildomo dirbtinio apšvietimo poreikio ir išlaidų. Jei nebūsite atsargūs, gali susikaupti paslėptų mokesčių.

Šventinės aprangos salonai