Turbūt Jūs ką tik susižadėjote ir jau nekantraujate užsisakyti būsimųjų vestuvių pobūvio vietą, bet ar tikrai žinote, ko Jums reikia? Prieš išvykstant apžiūrėti kiekvienos šventės vietos šimto kilometrų spinduliu, atkreipkite dėmesį į šiuos naudingus patarimus:

1. Svarbiausia – bendravimas
Pasikalbėkite su savo antrąja puse apie tai, kokių vestuvių kiekvienas iš Jūsų norėtumėte ir iš karto būkite pasiruošę kompromisams, nes gali būti, kad būsimą šventę įsivaizduojate skirtingai – tai padės išvengti nesutarimų vėliau. Pasvarstykite, ar norite vasariškos vestuvių šventės didelėje palapinėje, šiuolaikiškų ir neįpareigojančių vestuvių sodyboje, o gal elegantiško ir formalaus pobūvio dvare?

2. Tuoktuvės bažnyčioje ar civilinės metrikacijos skyriuje?
Apsispręskite, kur vyks Jūsų tuoktuvių ceremonija -  tai padiktuos, kur turėtų vykti vestuvių pobūvis. Idealu, jei šventės vieta bus 20-25 min kelio nuo bažnyčios ar civilinės metrikacijos skyriaus.

3. Suplanuokite biudžetą
Iš anksto nustatykite pinigų sumą, kurią galite skirti vestuvių pobūviui. Suplanuotas biudžetas padės sutrumpinti potencialių šventės vietų sąrašą. Maisto ir gėrimų tiekimas paprastai suryja nemažą vestuvinio biudžeto dalį, todėl nepamirškite įtraukti ir šių išlaidų.

4. Kas būtų patogiausia svečiams?
Nepamirškite pagalvoti ir apie svečius, kurie atkeliaus į Jūsų šventę. Jei norite padėti jiems išvengti milžiniškų transporto ir nakvynės sąskaitų, stenkitės pasirinkti pobūvio vietą, kuri randasi ne per toliausiai nuo daugumos jų namų.

5. Svečių skaičius
Prieš pradėdami ieškoti šventės vietos, suplanuokite, kiek svečių kviesite į savo šventę. Taip išvengsite nusivylimo, kai paaiškės, kad pasakiškai atrodanti vieta negalės sutalpinti visų Jūsų šeimos narių ir draugų, ar kaip tik, bus gerokai per didelė.

6. Jūsų vestuvių data
Jeigu jau galutinai apsisprendėte dėl vestuvių datos, prieš apsilankydami potencialioje pobūvio vietoje, pasiteiraukite, ar tą dieną ji bus laisva. Jei tikslios datos dar neturite, Jūs, žinoma,  turėsite daug platesnį šventės vietų pasirinkimą.

7. Klausykite ekspertų patarimų
Naudokitės vestuvinių portalų informacija – čia neišeidami iš namų rasite gausybę detalių apie įvairias pobūvių vietas. Jei Jums prisireikė pagalbos ieškant vestuvių vietos, pasinaudokite tuo užsiimančių profesionalų paslaugomis. Papasakokite kokios šventės norėtumėte, ir jie iš ilgo vietų sąrašo padės Jums išsirinkti būtent tai, ko reikia. Šiuo reikalu Jums taip pat gali pagelbėti vestuvių planuotojai, nes jie turi daug vestuvių planavimo patirties įvairiose pobūvių vietose.
 

Šventinės aprangos salonai