Jūs jau apsisprendėte dėl vestuvinės suknelės stiliaus, bet niekaip nerandate tinkamos? Pasinaudokite šiais patarimais, kad svarbiausia Jūsų gyvenimo suknelė atitiktų ir Jūsų asmeninį stilių.

Taip: Savo išvaizdą derinkite prie šventės vietos. Jei suplanavote tradicinę tuoktuvių ceremoniją ir formalaus stiliaus pobūvį, rinkitės klasikinio, iš mados neišeinančio stiliaus suknelę (pavyzdžiui, A formos ar pūstą vestuvinę suknelę su kvadratine iškirpte). Tuoktuvės vyks popietinėje ceremonijoje sode? Jums puikiai tiks prigludusi suknelė be petnešėlių, pasiūta iš lengvos medžiagos, tokios kaip šilkas. Jei tuoksitės egzotiškos salos paplūdimyje, neblogas variantas būtų žaisminga „Arbatos ilgio“ (angl. Tea-Length) suknelė, kurios sijonas krenta tarp kulkšnies ir kelio, bei šventinė avalynė (galima ir basomis!).

Ne: Galvodamos apie šventės vietą, neatsisakykite savo svajonių suknelės, net jei ji ne itin tinka prie vestuvių stiliaus. Jei visada norėjote seksualios, šiuolaikiškos suknelės, tačiau nerimaujate, kad jai ne vieta formalioje ceremonijoje, galite ant pečių užsimesti lengvą šalį - iškart atrodysite kukliau.

Taip: Pagalvokite apie įdomią avalynę. Šventė vyks liepos viduryje? Prie suknelės galima priderinti lygiapades basutes ar net šlepetes. O gal Jums prie širdies kaubojiški batai? Jei tuoksitės žiemą, snieguotai dienai puikiai tiks balti kailiniai batai.

Ne: Nesipuoškite mažiau formalaus stiliaus apdarais nei Jūsų svečiai. Jei planuojate elegantišką pobūvį su „black-tie“ aprangos kodu ir tikitės jog svečiai atrodys atitinkamai, neatsilikite ir Jūs! Tiks bet kokia ilga, grindis šluojanti suknelė, dekoruota įmantriais ornamentais arba tiesiog papuošta akį traukiančiais juvelyriniais dirbiniais.

Taip: Išdrįskite nepaisyti tradicijų. Jei nesate tradicinės A formos baltos vestuvinės suknelės gerbėja, nepamirškite, kad turite daugybę kitų variantų. Tačiau vertėtų pirmiau pasitarti su ceremonijos vedėju (vestuvių planuotoju), ar Jūsų pasirinkimas jai/jam nesukels nepatogumų.

Ne: Ilgas šleifas netiks paplūdimyje vyksiančioms tuoktuvėms. Delikatus audinys ir smėlis visiškai nedera.

Taip: Išsirinkite tinkamą, prie Jūsų odos derantį atspalvį, nepaisant to, kokio stiliaus suknelę išsirinkote.

Taip: Išreikškite save aksesuarų pagalba. Tradicinei suknelei originalumo suteiksite puošnia ryškia juosta arba dideliais, prašmatniais auskarais, o jei pirmenybę teikiate kuklesniam klasikiniam stiliui, pasipuoškite paprastu perlų vėriniu ir auskarais.

Ne: Nepersistenkite su aksesuarais. Jei Jūsų suknelė ir taip labai įmantriai išpuošta, rinkitės paprastesnius papuošalus, o gal užteks ir sužadėtuvių žiedo.

Taip: Mąstant apie suknelės siluetą, būkite lanksti. Pasimatuokite įvairiausių stilių sukneles – juk ant Jūsų rūbas atrodys visai kitaip nei ant pakabos.

Taip: Pasirinkite tinkamus apatinius rūbus. Dauguma vestuvinių salonų pataria rinktis apatinius, atitinkančius Jūsų odos spalvą. Taip pat yra didelis figūrą formuojančių apatinių pasirinkimas, kurie padės atrodyti nepriekaištingai, dėvint net ir prigludusią suknelę.

Šventinės aprangos salonai