Vestuvinė suknelė - svarbiausias šiuolaikinės nuotakos atributas. Tačiau tai yra gana brangus pirkinys, gerokai paploninantis būsimųjų sutuoktinių kišenes. Lėšos, skirtos vestuvinės suknelės įsigijimui, gali būti panaudojamos kitiems šventės atributams, todėl nemaža dalis merginų ją paprasčiausiai išsinuomoja. Tai puikus būdas pasipuošti prabangia suknele be milžiniškų išlaidų. Netgi toms nuotakoms, kurių biudžetas nėra ribotas, suknelės nuoma gali pasirodyti gana patrauklus variantas.

Tendencija
Nuoma vestuvėms nėra nauja tendencija. Jau metų metus poros nuomojasi įvairiausius vestuvėms reikalingus daiktus - nuo smokingų iki kėdžių ir stalų pobūviui. Tačiau pastaruoju metu nuomos vestuvėms rinka itin išsiplėtė. Poros netgi gali išsinuomoti netikrą įspūdingai atrodantį vestuvinį tortą, puošiantį stalą, kai tuo tarpu svečiai vaišinasi paprastu nebrangiu tortu. Vestuvinės suknelės nuoma taip pat yra gana dažnas būdas pasidžiaugti gražiomis vestuvėmis, išvengiant bankroto...

Kodėl vestuvinių suknelių nuoma taip išpopuliarėjo?!
Ekonominis nuosmukis pastaruoju metu gerokai sumažino jaunavedžių vestuvinį biudžetą. Tuo pat metu, prabangios dizainerių kurtos vestuvinės suknelės tapo neįtikėtinai geidžiamu ir madingu šiuolaikinės nuotakos atributu. Tačiau dauguma nuotakų negali sau leisti įsigyti 12 000 dolerių kainuojantį apdarą, nes gali pritrūkti lėšų vaišėms ir fotografui. Suknelės nuoma leidžia nuotakai pasipuošti savo svajonių vestuvine suknele, nepriklausomai nuo biudžeto dydžio.

Nebrangus variantas
Vestuvinė suknelė gali suryti pernelyg didelę poros vestuvinio biudžeto dalį. „The Wedding Report“ paskaičiavo, kad populiariausų stilių suknelių kainos prasideda nuo tūkstančio dolerių, o dizainerių kurtos suknelės kainuoja dar brangiau, nuo trijų ar net penkių tūkstančių dolerių, nors tik maždaug 8% nuotakų už suknelę mokės 2500 dolerių ar daugiau. Be to, dauguma  nuotakų nepagalvoja, kad prie suknelės kainos prisidės ir kitos su ja susijusios išlaidos, tokios kaip valymo bei taisymo. O štai vestuvinių suknelių nuomos kainos prasideda maždaug nuo 75-kių dolerių; išsinuomoti netgi brangią dizainerio kurtą suknelę galima už mažiau nei 500-tus dolerių. Daugumoje vestuvinių suknelių salonų į nuomos kainą įeina valymo ir taisymo paslaugos bei juvelyriniai dirbiniai.

Šventinės aprangos salonai