Išsirink nepriekaištingą vestuvinę suknelę
Sveikiname, Jūs ištekate! Vienas svarbiausių pirkinių būsimoms vestuvėms bus Jūsų vestuvinė suknelė. Prieš įžengiant pro vestuvinių suknelių salono duris, turite gerai pagalvoti, kokio stiliaus suknelės norėtumėte. Šiam tikslui reiktų susipažinti su vestuvinių suknelių terminologija bei stiliais. Štai pagrindinės gairės, padėsiančios Jums išsirinkti tinkamą apdarą savo didžiajai dienai.
A formos suknelė
A formos arba princesės suknelė neturi ryškios, matomos juosmens linijos, o kirpimas toks, kad audinys dailiai krenta nuo pečių palei juosmenį, platėja į apačią ir yra A formos. Tokio silueto suknelės puikiai tinka kriaušės figūros savininkėms.
  
 “Balinė” vestuvinė suknelė
Tai klasikinis stilius, tarsi iš pasakos apie Pelenę. Jos korsetas siauras, o sijonas pūstas, paprastai turintis daug sluoksnių. “Balinė” vestuvinė suknelė būna su ilgomis rankovėmis, be rankovių bei trumpomis rankovėmis. Pūstas sijonas gali paslėpti stambius klubus ir šlaunis.

„Ampyro" stiliaus vestuvinė suknelė
„Ampyro" stiliaus suknelė turi paaukštintą liemenį, prasidedantį po krūtinės linija, nuo kurios lengvai krenta žemyn, šiek tiek priglunda ties klubais ir išplatėja į apačią iki pat žemės. Šis romantiškas siluetas puikiai tinka daugumai kūno sudėjimo tipų, o ypač – mažos krūtinės savininkėms.

 Vestuvinė suknelė „Undinė“
Kaip rodo pats pavadinimas, undinės tipo suknelė yra aptempta viršuje ir platėja nuo kelių. Tai seksualiausias vestuvinių suknelių siluetas. Jeigu pasitikite savimi, tokia suknelė puikiai išryškins visus Jūsų kūno išlinkimus.
Prigludusi vestuvinė suknelė
Ši suknelė yra aptempta ir pabrėžia visus figūros privalumus ir trūkumus. Po šia tiesaus silueto suknele mažai ką pavyks paslėpti. Šio stiliaus suknelė vizualiai pailgins kūną, todėl puikiai tiks žemo ūgio nuotakoms.

Šventinės aprangos salonai