Mes dešimt metų Didžiojoje Britanijoje dirbome su VIP klientais. Per tą dešimtmetį įgijome aukštą reputaciją net tarp reikliausių klientų. Šią patirtį bei reputaciją atsinešame į Lietuvą, kad pasidalytume ja su Jumis.

Orientuodamiesi į prestižą, elitui skirtą stilingumą, mes laukiame klientų, suprantančių tokių vertybių skonį.

Greta prestižo, galime didžiuotis ir kitomis vertybėmis: punktualumu, konfidencialumu ir teikiamų paslaugų tobulumu. Mums svarbiausia yra padaryti viską, kad klientas liktų patenkintas. Todėl šios vertybės – mūsų įmonės šerdis.

Mums taip pat svarbu, kad Jūs jaustumėte kelionės su Bentley aurą nuo pat tos akimirkos, kai mūsų stilingai apsirengęs vairuotojas Jums atvers limuzino duris.

Mūsų patyręs vairuotojas ne tik užtikrins kuo malonesnę kelionę Jūsų pasirinktu maršrutu, bet ir garantuos konfidencialumą.  Jūsų kelionė bus visiškai privati.

Mūsų limuzinų salone jaučiamas malonus ir drauge karališkai solidus natūralios odos kvapas – jis nuolat primins Jums apie šio automobilio kilmingumą bei stilingumą.

Mūsų Bentley limuzinas yra unikalus. Mes Jūsų pasirinktą automobilį specialiai papuošime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, – atrodysite išties stilingai!

Nuoširdžiai Jūsų,
Bentley Arnage Jūsų šventei

Daugiau: http://www.tikvip.lt/apie-mus/#sthash.KDzrL1HG.dpuf
 


TIKVIP | TIK JUMS
Mantas Korsakas | Savininkas
Tel: +370 687 76767
Facebook: TIK VIP
Skype: tikvip.lt
www.tikvip.lt
Šventinės aprangos salonai