Jūsų laukia išskirtinės, tik naujos ir kokybiškos suknelės už prieinamą kainą !!! Turite puikią galimybę išsinuomoti ar nusipirkti naujas ir kokybiškas sukneles. Dirbame tik tiesiogiai su gamintojais, todėl pas mus įsigysite tik originalias firmines sukneles konkurencingom kainom. BeLady yra vienintelis oficialus Terani Couture atstovas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Taip pat oficialiai atstovaujame Allure Bridals bei HadassaMadison-James vestuvinių bei vakarinių suknelių prekės ženklų gamintojus. Nuo 2015 m. pradėjome dirbti ir nauju vestuvinės mados lyderiu Justin Alexander gamintoju. 2015 m. šis prekės ženklas pelnė prestižinį DEBI apdovanojimą kaip geriausias vestuvinių suknelių dizaineris.

Salone turime platų asortimentą išskirtinio dizaino vestuvinių, pamergių ir vakarinių suknelių iš naujausių kolekcijų. Kadangi oficialiai atstovaujame gamintojus, kliento pageidavimu, taip pat galime individualiai užsakyti bet kurią atstovaujamų gamintojų siūlomą suknelę. Didžiausią dėmesį skiriame mūsų klientų lukesčių patenkinimui, pateikiame tik pasaulinio pripažinimo sulaukusių dizainerių kurtas vestuvines ir progines sukneles, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė ir nepamirštama. BeLady kolektyvas pastoviai lankosi tarptautinėse specializuotose vestuvinės mados parodose ir užtikrina tik pačių madingiausių suknelių modelių asortimetą. Ką dažniausiai tenka išgirsti iš atėjusių pas mus klienčių?  "Kiek daug pas Jus gražių suknelių". Salonas siūlo platų vestuvinių suknelių kainų asortimentą: pas mus išsirinks ir prabangios, aukščiausios kokybės suknelės ieškanti nuotaka, ir ribotą biudžetą vestuvėms numačiusi nuotaka. 

Salonas siūlo naujovę - jeigu jau turite suknelę, tačiau norėtumėte prie jos parinkti kokybiškus aksesuarus: veliumą, bolero, kaklo ar plaukų papuošalus, nuotakos rankinuką, pirštinaites, galime pasiūlyti vokietijos gamintojo Bianco Evento papuošalus. Jeigu salone nerasite sau tinkamo išsinuomoti, galime Jums užsakyti bet kurį patikusį papuošalą prieinamomis kainomis. Laukiame Jūsų adresu Vilniuje, miesto centre, Jasinskio g. 5 iš anksto užsiregistravus telefonu ar el. paštu.
 

Salonas BeLady
UAB "Mados ambasada"
Jasinskio g. 5, Vilnius
Tel. +370 620 36999
www.belady.lt
www.facebook.com/belady.lt
Šventinės aprangos salonai