Jau 87 pažymėjo!
Miestas:
Mažeikiai
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
350
Dydis:
S (36) , M (38-40)
Medžiaga:
Neoprenas
Dizaineris/Mados namai:
RoTaRu perliukai
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Sniego baltumo
Siluetas:
Tiesi
Kaklo iškirptė:
V formos
Nugara:
Uždara
Rankovių ilgis:
Ilgos rankovės
Šleifas:
Be šleifo
Pardavimas*
nuo 350 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Tai vienetinė, “RoTaRu perliukai” kolektyvo pasiūta vestuvinė suknelė. Kruopštus ir atsakingas šių dizainerių darbas, meilė klientui  - neabejokite, kad ypatingosios šventės metu ir Jūs žibėsite kaip tikrų tikriausias perlas!

Šios “RoTaRu perliukai” kurtos vestuvinės suknelės ypatumas – standi, prie kūno formų idealiai prisitaikanti prabangi neopreno medžiaga bei įspūdinga atverčiama apykaklės dekoracija, tuo pačiu išsauganti minimalizmą ir eleganciją. Subtili, diržą imituojanti juosta, padarys liemenį lieknesnį bei puikiai derės su įspūdinga viršutine suknelės dalimi. Tai suknelė nuotakoms, vertinančioms detalėmis neperkrautas vestuvines sukneles, leidžiančias išryškinti jų pačių pasakišką grožį. Stebinkite šventės svečius išradinga ir moteriškumu spinduliuojančia išvaizda!

Nuotakai, kuri vienu savo žvilgsniu gali užkariauti visą armiją, rekomenduojame šią originalią ir puošnią “RoTaRu perliukai” kurtą vestuvinę suknelę.

Suknelė dėvėta vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Nuotakos nuotraukoje ūgis - 179 cm + 2 cm kulniukai. Suknelė Mažeikiuose, iš anksto susitarus būtų galima pasimatuoti Kaune.
 


Panašios prekės

Blammo-Biamo suknelė
 
Pardavimas: nuo 650 €
Šventinės aprangos salonai