Jau 84 pažymėjo!
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
300
Dydis:
S (36) , M (38-40)
Dizaineris/Mados namai:
Anne Brooks Petite
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
Princesė
Kaklo iškirptė:
Širdelės formos
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Pridengianti pečius
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Sagutės , Karoliukai , Su gėlėmis
Pardavimas*
nuo 300 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Vestuvines sukneles su širdelės formos iškirptėmis galima pamatyti bene visose žymiausių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose. Tačiau ši originali Anne Brooks Petite vestuvinė suknelė, atkeliavusi į Lietuvą iš Amerikos, Jums pasiūlys ne tik tai! Tai  autorinis dizainerės darbas, tikras meno kūrinys, įkainotas 4500 dolerių.

Originalumo šiai nepaprastai suknelei suteikia dailūs rožių žiedai, įkomponuoti į suknelę nugaroje ir pečių srityje, kurie sužavės nuotakas, dievinančias romantiką ir gėlių motyvus. Korsetinis, karoliukais dekoruotas suknelės viršus su nuleistomis draperijomis, pabrėš nuotakos liemens liniją, išryškins jos grakščias kūno formas. O jei visada mėgote daryti įspūdį – žvilgsnį prikaustančios klostės nugaroje ir ilgas nešamas šleifas garantuos, kad atkreipsite visų dėmesį. Neabejojame, kad vilkėdama šią vestuvinę suknelę tapsite stulbinančio grožio princese pasakų karalystėje.

Būkite išskirtinė, išdrįskite atrodyti neįprastai ir kartu elegantiškai.

Suknelė turi net du pasijonius, vienas iš jų pūstas, skirtas nepriekaištingam princesės įvaizdžiui užbaigti. Nugara dekoruota medžiaga trauktomis sagutėmis, slepiančiomis ilgą užtruktuką. Suknelė dėvėta vieną dieną, atsiųsta originalioje dėžėje, nevalyta (šiek tiek suteptas pamušalas). Suknelė tik siunčiama paštu, nes savininkė gyvena ne Lietuvoje, o suknelė naujos nuotakos laukia pas močiutę.

Suknelės išmatavimai: krūtinė - 82 cm, liemuo - 74 cm, ilgis nuo pečių iki liemens - 49 cm, priekio ilgis nuo liemens - 105 cm, ilgis gale nuo liemens - 130 cm.

Panašios prekės

Ingos Miltienienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 400 €
INŽI vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 990 €
MAS 924 suknelė
 
Pardavimas: nuo 750 €
Gėlėta vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 550 €
Šventinės aprangos salonai