Jau 164 pažymėjo!
Miestas:
Vilnius
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
990
Dydis:
XS (32-34) , S (36)
Dizaineris/Mados namai:
INŽI mados namai
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
A-formos
Medžiaga:
Tiulis
Kaklo iškirptė:
Apvali
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Berankovė
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Klostės , Su gėlėmis , Nėriniai
Pardavimas*
nuo 990 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Vienetinė, “INŽI” mados namų kurta vestuvinė suknelė. Šių mados namų kurtos suknelės skirtos subtilioms, grakščioms moterims. Kiekvienas kūrinys išskirtinis, nes gimsta iš meilės medžiagai ir klientei.

Tai suknelė nuotakai, siekiančiai išsiskirti originaliu stiliumi visos vestuvių šventės metu. Lengvai krentantis tiulio audinys ir klasikinis siluetas bei išskirtinė, standaus tiulio dekoracija suknelės viršuje - tai šių dienų elegancijos bei rafinuotumo viršūnė, leisianti Jums svarbiausią dieną suspindėti bei žavėti prabangiu stiliumi. Dailūs vestuvinės suknelės nėriniai ir įspūdingos klostės bylos apie Jūsų karališkąją prigimtį. Suknelės sijonas nuostabiai skleisis nuotakai sukantis šokio sūkuryje, o Jūs dvelksite nesuvaidinta elegancija bei būsite tikra dama.

Būkite išskirtinė, spindėkite, žydėkite ir tai darykite pasipuošusi šia iš itin prabangaus audinio sukurta “INŽI” mados namų vestuvine suknele.

Suknelė dėvėta vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Lengvutė ir patogi, todėl netrukdys aktyviai judėti iki pat vakaro. Nuotakos nuotraukoje ūgis - 167 cm + 11 cm aukštakulniai. Perkančiai dovana - ilgas priderintas nuometas. Suknelė Vilniuje, tačiau iš anksto sutarus būtų galima pasimatuoti ir Šiauliuose.

Panašios prekės

Nėriniuota vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 550 €
Airidos Skrickienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 500 €
Lady Bird suknelė
 
Pardavimas: nuo 475 €
Ingos Miltinienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 450 €
Šventinės aprangos salonai