Jau 190 pažymėjo!
Miestas:
Vilnius
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
475
Dydis:
S (36) , M (38-40)
Dizaineris/Mados namai:
LadyBird
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
Laisvai krentanti
Medžiaga:
Nėriniai/gipiūras
Kaklo iškirptė:
Laivelio formos/uždara
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Pridengianti pečius
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Diržas , Nėriniai , Sagutės
Pardavimas*
nuo 475 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Vestuvinė suknelė iš išskirtinės, vintažinės, LadyBird mados namų kolekcijos. Tai kolekcija, kurioje suknelės spinduliuoja romantiką ir eleganciją. Vintažinis stilius skirtas pabrėžti moteriškumą, todėl suknelės siuvamos tik iš aukščiausios kokybės išskirtinių nėrinių bei kitų itin delikačių audinių. Šios kolekcijos vestuvinės suknelės pritaikytos modernioms nuotakoms, tačiau išlaiko savo autentišką žavesį ir leidžia pasijusti tikra dama!

Boružėlė - tai laimės, džiaugsmo, lengvumo simbolis. Tai labai taiklus ir šios vestuvinės suknelės apibūdinimas. Suknelė skirta dievinančioms paslaptingumą bei moterišką įvaizdį, nes nėriniai visada siejami su lengvumu ir romantika. Švelni pieno baltumo spalva ir daili iškirptė bei subtiliai pridengti pečiai suteiks elegancijos, o plonyčiai, itin delikatūs suknelės nėriniai nukels į riterių laikus ir tuo pačiu suteiks modernumo, nes juk šis audinys, subtiliai perpinamas su šiuolaikiniais elementais, visada madoje. Per visą nugarą besidriekianti medžiaga trauktų sagučių eilė ir subtilus nėriniuotas šleifas bei plonytis dirželis su kaspinėliu suknelės kompoziciją užbaigia tiesiog nepriekaištingai. Tokios vestuvinės suknelės skirtos paversti Jus karaliene ir sužavėti visus aplinkinius.

Tad kodėl nepasinaudojus proga ir ypatingajai šventei nepasipuošus šia išskirtine LadyBird suknele?

Suknelė dėvėta vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Nuotakos nuotraukoje ūgis - 175 cm (suknelė tiks ir aukštesnei nuotakai). Suknelė pirkta Vokietijoje, mokėta 1100 eur (yra čekis).

Panašios prekės

Rustic stiliaus suknelė
 
Pardavimas: nuo 450 €
INŽI vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 990 €
Ingridos Grigalytės suknelė
Nuoma: nuo 550 €
Pardavimas: nuo 900 €
Gėlėta vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 550 €
Šventinės aprangos salonai