Jau 177 pažymėjo!
Miestas:
Vilnius
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
450
Dydis:
XS (32-34) , S (36)
Dizaineris/Mados namai:
Inga Miltinienė
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
A-formos
Medžiaga:
Tiulis
Kaklo iškirptė:
Laivelio formos/uždara
Nugara:
Atvira
Rankovių ilgis:
Pridengianti pečius
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Klostės , Perliukai
Pardavimas*
nuo 450 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Ilgametę patirtį mados srityje turinčios dizainerės Ingos Miltinienės mados namų pagrindinė veikla - būtent vestuvinių suknelių dizainas ir siuvimas. Dizainerės moto - išskirtiniai audiniai, dėmesys detalėms, individualūs sprendimai pagal mados tendencijas kiekvienai nuotakai.

Šiuo metu itin populiarios vestuvinės suknelės su kiek pūstesne ir klostuota suknelės apačia, kuri daro įvaizdį prabangesnį. Būtent tokia yra ir ši daili Ingos Miltinienės kurta vestuvinė suknelė, kurios pagrindiniai elementai – apnuoginta nugara, elegantiškas šleifas ir kruopščiai siuvinėtų perliukų juosta, kuri sukurs nepakartojamą Jūsų įvaizdį svarbiausios šventės metu. Prie kūno priglundantis prabangus audinys ir berankovė, siuvinėta viršutinė suknelės dalis leis atrodyti dailiai, romantiškai ir stilingai. Tai pakankamai kuklus ir tuo pačiu labai stilingas bei patogus variantas, kuris tikrai neleis nublankti minioje.

Kad būtumėte pati nuostabiausia nuotaka, nebūtina tviskėti nuo galvos iki kojų galiukų. Užtenka pasirinkti šią nuostabią suknelę, kuriai nė nereikia komentarų - už juos kalba ji pati.

Suknelė dėvėta vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Nuotakos nuotraukose ūgis - 170 cm + 6 cm aukštakulniai. Su rimta pirkėja kaina derinama!

Panašios prekės

Airidos Skrickienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 500 €
Ingos Miltienienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 400 €
Ingridos Grigalytės suknelė
Nuoma: nuo 550 €
Pardavimas: nuo 900 €
Vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 500 €
Šventinės aprangos salonai