Jau 167 pažymėjo!
Miestas:
Vilnius
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
500
Dydis:
XS (32-34)
Dizaineris/Mados namai:
Airida Skrickienė
Suknelės ilgis:
Aukščiau kelių
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
A-formos
Medžiaga:
Kita
Kaklo iškirptė:
Plačios petnešėlės
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Berankovė
Šleifas:
Be šleifo
Pardavimas*
nuo 500 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Lietuvoje gerai žinoma dizainerė Airida Skrickienė nekuria neįdomių ir neutralių drabužių. Jos žodžiais tariant, ji “kuria atominėms moterims”. Kurdama rūbus, ji jungia klasikinius motyvus su moderniomis, progresyviomis išraiškos formomis.

Dažnai nuotakos svarsto, kaip vestuvių dieną jaustis ir atrodyti kaip tikroms damoms! Jei ruošiatės savo ypatingajai šventei ir norite atrodyti nepriekaištingai ir be jokių kalbų užgniaužti kvapą visiems svečiams – rinkitės šią Airidos Skrickienės kurtą suknelę, kuri pasitelkdama neįprastą audinį ir romantiškas nuleistas draperijas paįvairiną įprastą trumpos vestuvinės suknelės be rankovių modelį. Šios vestuvinės suknelės ypatumas – trumpas standus varpelio formos sijonėlis, kuris pasitarnaus norinčioms lengvai ir be rūpesčių suktis šokių aikštelėje. Su ja nebus per karšta, jausitės patogiai ir galėsite derinti bet kokius norimus aksesuarus, makiažą ir šukuoseną. Išsiskirkite iš kitų, modernius ir klasikinius elementus derindama su šių metų tendencijomis.

Jei norite dėvėti suknelę, kuris bus patogi ir tuo pačiu atrodys gracingai ir elegantiškai – rinkitės šią nuostabią Airidos Skrickienės kurtą suknelę.

Suknelė dėvėtą vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką.

Panašios prekės

Nėriniuota vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 550 €
Gėlėta vestuvinė suknelė
 
Pardavimas: nuo 550 €
Lady Bird suknelė
 
Pardavimas: nuo 475 €
Ingos Miltienienės suknelė
 
Pardavimas: nuo 400 €
Šventinės aprangos salonai