Jau 198 pažymėjo!
Miestas:
Kaunas
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
1200
Dydis:
XS (32-34)
Dizaineris/Mados namai:
Ramunė Piekautaitė
Suknelės ilgis:
Aukščiau kelių
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
Pūsta
Medžiaga:
Šilkas
Kaklo iškirptė:
Apvali
Nugara:
Uždara
Rankovių ilgis:
Iki alkūnių
Šleifas:
Be šleifo
Papuošimai:
Su gėlėmis , Aplikacijos , Žvyneliai
Pardavimas*
nuo 1200 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Ramunė Piekautaitė - viena pirmųjų mados dizainerių Lietuvoje. Pripažinimą savoje šalyje ir svetur šiai drabužių kūrėjai pelnė ypatingas braižas, apibūdinamas romantiškumo, jausmingumo, santūrios prabangos, aristokratiškos elegancijos epitetais.

Ši, su niekuo nepalyginama dizainerės suknelė pristatyta 2019-ujų metų “Išteku” parodoje. Ją apsivilkusi tikrai nenublanksite minioje, nes jos koziris – nuostabios, didžiulės rankų darbo gėlių aplikacijos ir įspūdingas siluetas. Ši suknelė atrodo be galo stilingai ir išpuoselėtai. Karštą vasaros dieną atidengtos kojos leis jaustis laisvai ir patogiai, o pieno baltumo, nuostabiai šviesoje žėrinčiais žvyneliais nusagstytas šilko audinys suteiks prabangos ir aukštos klasės pojūtį. Neškite gaivą ir priminkite apie gamtos grožį su šia originalia ir puošnia Ramunės Piekautaitės vestuvine suknele.

Suknelė dėvėta vieną dieną ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Suknelės ilgis nuo kaklo iskirptes iki apačios - 85 cm, krūtinė - 84 cm, liemuo - 70 cm. Su rimta pirkėja kaina derinama.

Panašios prekės

Vestuvinė suknelė „Elle“
 
Pardavimas: nuo 650 €
Suknelė iš tiulio
 
Pardavimas: nuo 255 €
Kristi Andress suknelė
 
Pardavimas: nuo 500 €
Rara Avis suknelė
 
Pardavimas: nuo 700 €
Šventinės aprangos salonai