Jau 91 pažymėjo!
Miestas:
Mažeikiai
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
650
Dydis:
S (36) , M (38-40)
Dizaineris/Mados namai:
Blammo- Biamo
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
A-formos
Kaklo iškirptė:
Širdelės formos
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Berankovė
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Kristalai , Klostės
Pardavimas*
nuo 650 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

Blammo-Biamo - tai mados namai, kuriantys išskirtines, su niekuo nepalyginamas vestuvines sukneles. Jų 2018-ųjų metų kolekciją “The Rise” įkvėpė istoriniai kostiumai. Būtent iš šios kolekcijos ir yra vestuvinė suknelė “Nora”.

Kolekcija pasižymi stulbinančiais siluetais, daugybe raukinių ir audinio sluoksnių bei itin prabangiomis detalėmis - plunksnomis, kristalais, nėriniais. Tik pažvelkite į šios suknelės korsetą puošiančius nuostabius kristaliukus, kurie nepaprastai žėri šviesoje. Ne veltui suknelė pavadinta vardu “Nora”, kas graikų kalboje ir reiškia “šviesa”. Daugybė tiulio sluoksnių, delikati tiulio dekoracija viršuje - visa tai neabejotinai atkreips kiekvieno svečio dėmesį! Taigi būsimos nuotakos, pasirinkusios šią išskirtinę suknelę, jausis didingomis princesėmis pasakų karalystėje.

Suknelė pirkta Klaipėdoje, salone “Ivory”. Dėvėtą vieną dieną, visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Nepaprastai patogi - su įsiūta liemenėle bei paslėptu suvarstomu korsetu. Nuotakos ūgis - 160 cm + cm aukštakulniai.

Panašios prekės

RoTaRu perliukai suknelė
 
Pardavimas: nuo 350 €
Šventinės aprangos salonai