Jau 92 pažymėjo!
Miestas:
Rokiškis
Parduodama:
Taip
Pardavimo kaina, EUR:
750
Dydis:
M (38-40)
Dizaineris/Mados namai:
MAS 924
Suknelės ilgis:
Iki žemės
Spalva:
Pieno baltumo
Siluetas:
Transformeris (2 in 1)
Medžiaga:
Šilkas
Kaklo iškirptė:
Kita
Nugara:
Pusiau atvira
Rankovių ilgis:
Atidengianti pečius
Šleifas:
Su šleifu
Papuošimai:
Plunksnos , Skeltukas
Pardavimas*
nuo 750 €
*Prekės kaina taikoma, jei nėra reikalingi pakeitimai.

Aprašymas

MAS 924 - plačiai mados srityje žinomas vardas, kuris nuotakoms garantuoja rafinuotumą, moteriškumą ir išskirtinį stilių.

Vestuvines sukneles su giliais skeltukais galima pamatyti bene visose žymiausių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose. Ir nieko čia nuostabaus, juk nuotraukos, kuriose sijonas plaikstosi apie dailias nuotakos kojas, vienos įspūdingiausių! O jei dar suknelė pasiūta iš mikado šilko audinio, kuris sukuria nepakartojamą, pabrėžiantį moteriškumą, nuotakos įvaizdį, tai pasakiškos nuotraukos tiesiog garantuotos!

Originalios plunksnų dekoracijos – tai šios vestuvinės suknelės akcentas, kuris padarys Jus puošniausia nuotaka pasaulyje!

O geriausia tai, kad suknelė trijų dalių - be ilgo nusegamo sijono, vakarui pasiūtas trumpas, kuris leis Jums užsimiršti šokio sukūryje!

Suknelės išmatavimai - krūtinė 87cm; liemuo 67cm; klubai 95cm. Nuotakos ūgis 176cm + 9cm aukštakulniai. Suknelė dėvėta vieną dieną, išvalyta ir visiškai paruošta papuošti kitą nuotaką. Yra galimybė sutarti dėl pasimatavimo Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje.
Šventinės aprangos salonai